REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos propagandistės Margaritos Simonian pasisakymas apie humoro žvaigždę Maksimą Galkiną sukėlė didelį ažiotažą. Maksimo ir jo žmonos Alos Pugačiovos draugė Laima Vaikulė negalėjo tylėti apie tai, kas vyksta.

Rusijos propagandistės Margaritos Simonian pasisakymas apie humoro žvaigždę Maksimą Galkiną sukėlė didelį ažiotažą. Maksimo ir jo žmonos Alos Pugačiovos draugė Laima Vaikulė negalėjo tylėti apie tai, kas vyksta.

REKLAMA

Savo mintis Laima išsakė socialiniame tinkle „Instagram“. Moteris rašė, jog sulaukė daug pasipiktinusių žmonių žinučių. 

„Per paskutinę parą sulaukiau tiek pasipiktinusių žmonių žinučių iš viso pasaulio, kad nebegaliu tylėti. Kas ta Margarita Simonian žinojau tik labai apytiksliai. Dabar žinau, tai yra žmogus, kuris nepaiso visiškai jokių moralės ir etikos normų. 

Puikiai pažįstu Alą Pugačiovą ir Maksimą Galkiną. Margaritai Simonian kažkodėl kyla neapykantos jausmas šiai laimingai ir darniai porai. Sąmoningas jų šeimos garbės ir orumo žeminimas, išreikštas tokia nepadoria forma, rodo jūsų profesinę ir žmogiškąją nekompetenciją. 

REKLAMA
REKLAMA

Ar tu iš proto išsikraustei, Margarita? Mane stebina, kad kalbėdama per federalinį kanalą ir diskutuodama rimtomis temomis leidžiate sau paleisti tokį banalų žodinį viduriavimą.

REKLAMA

Jūsų pareiškimai demonstruoja nepagarbą ne tik Allai ir Maksimui, bet ir daugiamilijoninei jų gerbėjų armijai. Visa tai nedaro garbės jums, rodo žemą jūsų kultūros ir intelekto lygį. 

Kalbant apie Alą ir Maksimą, esu tikra, kad jie neteikia didelės reikšmės jūsų šlykštiems „įkandimams“. 

Tačiau mes, jų draugai, savo ruožtu negalime ignoruoti jūsų išpuolių“, – rašė Laima Vaikulė.

Anksčiau šią savaitę garsiausia Kremliaus propagandistė, propagandinės Kremliaus televizijos RT vadovė Margarita Simonian valstybinėje Rusijos televizijoje pabandė pažeminti pastaruoju metu dažnai ir garsiai Rusijos invaziją ir Rusiją kritikuojantį komiką Maksimą Galkiną.

Kito garsaus Kremliaus propagandisto Vladimiro Solovjovo laidoje M. Simonian M. Galkiną išvadino gėjumi, kuris savo homoseksualumą esą slepia santuoka su Ala Pugačiova. Taip M. Simonian reagavo į M. Galkino kritiką Rusijai ir jos kariuomenei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Leisiu sau pasakyti tai, ką visada apie jį galvojau. Kai žmogus, apie kurį visiems seniai aišku, kad jis gėjus, tam, kad nukreiptų dėmesį, dėl asmeninės naudos, dėl karjeros veda pagyvenusią moterį ir įtikina visą savo nelabai patiklią auditoriją, kad tarp jų tikra meilė... 

Ir toks žmogus leidžia sau menkinti mano gimtinę, neturėdamas nė menkiausio supratimo apie nieką – nei apie karinę operaciją (taip Rusija vadina invazija į Ukrainą – red. past.), nei apie geopolitiką“, – kalbėjo M. Simonian.

REKLAMA

Ir ji, ir V. Solovjovas yra garsiausi Kremliaus ruporai, Maskvos kontroliuojamoje žiniasklaidoje skleidžiantys režimui naudingą informaciją. Ir M. Simonian, ir V. Solovjovui Vakarų šalys yra pritaikiusios griežtas finansines sankcijas.

Tuo metu M. Galkinas Rusijai inicijavus karą Ukrainoje kartu su savo žmona A. Pugačiova ir judviejų vaikais išvyko į Izraelį, kurio pilietybę turi. Su savo gerbėjais M. Galkinas dalinasi kritika Rusijos režimui ir Ukrainoje pradėtam karui.

REKLAMA

Savaitgalį jis pažėrė kritikos dėl Rusijoje vyraujančio „čia ne mes“ požiūrio. Rusijoje, kuomet pamatė, kad jų sparnuotosios raketos pataikė ne tik į tariamai karinius objektus, bet ir į gyvenamuosius pastatus, pasklido teorija, kad „raketa skrido kitur, tačiau nukrito ant daugiabučio, kuomet buvo numušta oro gynybos sistemos“.

Vaizdo įrašai liudija, kad rusų raketa skrido įprasta trajektorija ir tiesiog rėžėsi į gyvenamąjį namą. „Jūs tuo pat metu meldžiatės už taiką (Rusijos valdžios atstovai), vežate Šventąją ugnį į Maskvą ir tuo pat metu siunčiate raketas į Odesą, dėl ko žūva 3 mėnesių kūdikis. Ar čia ir vėl ne mes buvome?“ – retoriškai klausė M. Galkinas.

„Dėl tiek daug siaubingų dalykų kalta Rusija ir tuo pat metu sakoma, kad ji nėra kalta. Žvėriškumai Bučoje – tai ne mes, boingas numuštas – tai ne mes, Mariupolis sulygintas su žeme – ne mes, į Odesą skrenda raketa – ten mes, bet ne visai mes. Visur mes, bet ne mes. O mes ten išvis ką veikiam?“ – rusų klausė M. Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų