Labai skaudi pamoka: po šios fotosesijos sulaukė gyvenimą pakeitusio skambučio

 Meilei nėra svarbus nei drabužių dydis, nei plaukų ar odos spalva. Svarbiausia yra jausmas, kai atrodo, kad gali nuversti kalnus. O būtent taip kiekvieną dieną jaučiasi Stephanie ir Arrynas – jauna pora, planuojantys iškelti vestuves 2019-ųjų vasarą.

15

Visai neseniai jie abu pasiryžo išbandyti tai, ko niekada nėra darę – savo meilę įamžinti nuotraukose. Kreipęsi į fotografę Bria Terry, jie nusimetė drabužius ir susikūrė emocingą aplinką. Vis dėlto internete paviešintos nuotraukos sulaukė daug kritikos.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Labai skaudi pamoka: po šios fotosesijos sulaukė gyvenimą pakeitusio skambučio

Kadangi Stephanie dėl savo kūno priskiriama „plius“ dydžio merginoms, kritikai rėžė, jog ji ne tik „peržengė ribas“, bet ir išvis „neturėtų pozuoti neapsirengusi“. „Kai esi stora ir šviečia celiulitas, gal geriau apsirenk“, - komentavo kritikai.

Visgi pati Stephanie negalėjo atsižavėti rezultatu. Naujienų portalui „Huffington Post“ ji teigė, kad seniai nebuvo tokia laiminga. „Tikrai bijojau rezultato, bet nuotraukose aš atrodau mylima, mylinti ir pasitikinti. Kiekvienas žmogus turėtų save pamatyti tokiame amplua“, - sakė moteris.

REKLAMA

Tik moteris negalėjo patikėti, kad dėl šios fotosesijos netruks liks bedarbė. Nuotraukoms tapus sensacija, jai paskambino jos darbo vadovai, pranešę, kad Stephanie pažeidė jų etiką.

Prieš pusantrų metų gavusi darbą kompanijoje, ji neseniai sulaukė ir paaukštinimo, tad sprendimas ją atleisti buvo labai skaudus.

„Bandžiau priešintis, teigdama, kad mano darbas nėra susijęs su asmeniniu gyvenimu, tačiau supratau, kad jokia diskusija nėra įmanoma – jie jau buvo apsisprendę“, - pasakojo moteris, pripažinusi, kad dėl situacijos tikrai nuliūdo. Visgi ji nesigaili, kad surengė šią fotosesiją.  


Rašyti komentarą...
?
???
2017-11-05 11:21:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu vieno, jei tai asmeninis gyvenimas- kam jį reikia viešint? Tai ir pasilikit sau. Ir darbą turėsit....
Atsakyti
0

K
Kas
2017-11-05 08:36:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas tinka karvei ir kas - arkliui... Ar tatuiruotės ir nevedybinis gyvenimas tinka daugumos lietuvių katalikiškam tikėjimui? Beždžioniauti pasiruošęs žurnalistas...
Atsakyti
-2

T
T.
2017-11-05 09:57:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senas užsienio spaudos syraipsnis...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų