L. Kazlauskienė atskleidė, kaip ją žlugdė konkurentai

Garsi dainininkė, Kauno miesto tarybos narė Liveta Kazlauskienė taip pat kovėsi rinkimuose. Dabar, kai viskas jau pasibaigė, moteris gali prabilti apie baisų terorą, kurį savo kailiu patyrė tuomet, kai  ryžosi balotiruotis.

Liveta įsitikinusi: Kauno rajono valdžia ją, rimtą kandidatę, norėjo sumaišyti su purvais! „Aš negalėjau dalyvauti visose šventėse, kurios vyko Kauno rajone, nes rajono meras skambinėjo darbuotojams ir grasino, kad atleis iš darbo, jei aš pasirodysiu„, - LNK laidai „Karamelinės naujienos“ pirmadienio vakarą 20.55 val. pasakos Liveta Kazlauskienė.

Moteris atskleidė, kad konkurentai labai negražiai elgėsi ir su jos rinkiminiais plakatais. „Supjaustydavo, suplėšydavo mano plakatus. Nors toje pačioje lentoje būdavo vietos, konkurentai savo kandidato plakatus kabindavo greta mano, kad išnaudotų namo populiarumą", - guodėsi Liveta.

Pasak Livetos, Kauno apylinkėse vietos jai neliko  dėl to, kad valdžia  čia priklauso socdemams.  Taigi, Tvarkos ir teisingumo  partijos kandidatę uja kas tik netingi.

Livetos Kazlauskienės kova dėl Seimo nario mandato jau šį pirmadienį 20.55 val. laidoje „Karamelinės naujienos" tik per LNK.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų