L. Karalius pradėjo rašyti šokių dienoraštį: iš Buratino tampu balerūnu

Jau dabar visi būsimieji LNK šokių projekto žiūrovai gali sekti savo mylimų šokėjų išgyvenimus ruošiantis griausmingam „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ startui. Atsinaujinančio LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvių pasiruošimo projektui aistros perskelia į internetinius dienoraščius.

Savo sėkmes ir nesėkmes, aukštumas ir nuopuolius, pasirengimo šokiams užkulisius šokėjai išlies dienoraščiuose, kurie nuguls specialiai sukurtuose porų paskyrose socialiniame „Facebook“ puslapyje.

Vienas pirmųjų dienoraštį pradėjo rašyti Linas Karalius, „Kviečiu šokti“ projekte pasirodysiantis su profesionalia šokėja Rūta Ramanauskaite.

„Kai liepos pradžioje pradėjau treniruotis šokti , kiekviena treniruotė mane tiesiog varydavo į neviltį. Jaučiausi kaip Buratinas su surūdijusiais varžtais vietoje sąnarių, kuriuos tėtė Karlas pamiršo prieš numirdamas sutepti alyva... Galvoje dažnai sukdavosi mintis: na, ir kam tau Linai šito reikėjo“, - atvirauja Linas.

Tačiau Linas sako, kad  po beveik mėnesio treniruočių, susipažinęs su treneriais ir kitais projekto dalyviais, suprato, kad dalyvavimas šokių projekte yra dovana sau – visų pirma dėl bendravimo su labai įdomiais žmonėmis.

REKLAMA

„Gera stebėti, kaip girgždantis Buratinas transformuojasi į Editos Daniūtės kritikos vertą mėgėjų lygos balerūną“, - šmaikštauja „Kviečiu šokti“ dalyvis.

Gerų žodžių Linas negaili savo partnerei Rūtai, su kuria diena po dienos tampa tikrais draugais.

„Šiuo metu mokomės šokti tango ir man šis užsiėmimas žiauriai patinka. Tango - labai charakteringas šokis, kuris priverčia mane jaustis tikru vyru. Aišku, žingsniukus man dar šlifuoti ir šlifuoti, o iki laidos eterio liko vos kelios savaitės“, - prisipažįsta Linas.

Dienoraščius internete pradėjo rašyti ir kitos šauniojo LNK šokių projekto poros – Lino mylimoji Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis, Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė, Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei kiti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų