L. Karalius buvusiems Seimo nariams siūlo pigias salotas ir alkoholinį kokteilį

„Buvusiems Seimo nariams savo kavinėje siūlysiu pigias vištienos salotas, kurios vadinsis ‚Donalda Meiželytė', ir lengvą alkoholinį kokteilį – ‚Čapliko ašara'“, – jau šįvakar 20.30 val. sensacingiausiame TV3 infošou „Be komentarų“ išskirtinius valgių ir gėrimų pavadinimus, kuriais pusvelčiui vaišins iš Seimo išspirtus kolegas, ne tik išvardins, bet ir pademonstruos Linas Karalius.

Vos prieš kelias dienas L. Karalius viešai pareiškė užjaučiąs parlamentarus, kurie po rinkimų bus išmesti iš Seimo, todėl pasiūlė savo kavinėje juos maitinti už ypatingas kainas: sriubos lėkštė ir naminio alaus bokalas jiems tektų už pusę kainos. „Be komentarų“ komanda nieko nelaukusi nuvyko į prieš kelerius metus per apkaltą mandato netekusio buvusio Seimo nario įkurtą kavinę išsiaiškinti, kuo iš tiesų jis žada vaišinti būsimus bedarbius.

„Pagailo man tų kolegų. Prisiminiau savo pirmas dieneles, kai buvau išspirtas ir teko gyventi tik iš santaupų. Iš patirties žinau, kad jiems bus labai sunku, todėl nusprendžiau ištiesti savo pagalbos ranką“, – su šypsena šįvakar TV3 žiūrovams pasakos buvęs parlamentaras.

„Aš labai tikiuosi, kad D. Meiželytė ateis paskanauti išskirtinių salotų, pavadintų jos garbei, o A. Čaplikas įkalti naminio alaus“, – iš Seimo išspirtus kolegas per dantį trauks L. Karalius.

Kaip A. Čaplikas sureaguos sužinojęs apie išskirtinį jo garbei pavadintą gėrimą? Ar buvę Seimo nariai apsilankys kolegos kavinėje? Intriguojantis reportažas – jau šį vakarą 20.30 val. laidoje „Be komentarų“ tik per TV3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų