Kylie Minogue Kaune surengė seksualiai skoningą muzikinį spektaklį Pasidalinkite savo įspūdžiais iš koncerto

Atlikėja Kylie Minogue Kaune pristatė dvyliktąjį albumą „Kiss Me Once“. 46-erių australė, kurios muzikinė karjera tęsiasi daugiau nei 27 metus, užbūrė „Žalgirio“ arenoje susibūrusius gerbėjus. Ir kalbame ne tik apie vyriškosios lyties atstovus.

Prieš prasidedant spalvingam australės šou, scenoje pasirodė europietiškojo progressive house dievukai „Third Party“ – du jauni didžėjai ir prodiuseriai, atvykę iš Londono. Dar mokykloje susipažinę ir muziką kurti kartu pradėję vaikinai profesionalią karjerą pradėjo gimtojo miesto klubuose. Ramiai stoviniavusią minią britai iš tiesų išjudino.

46-erių Minogue pasirodžius scenoje, arenoje pasigirdo kurtinantys plojimai. Seksualia raudona suknele ir įspūdingais aukštakulniais pasipuošusi atlikėja scenoje patogiai įsitaisė ant įspūdingo dydžio lūpų formos sofos. Verta paminėti, kad kiekvienas popmuzikos divos kostiumas (jie koncerto metu pakeisti mažiausiai septynis kartus) atskleidė dailias australės kūno linijas – ar tai būtų rausvas korsetas, odinis lietpaltis ar asimetriška dizainerio Julieno Macdonaldo sukurta couture suknelė.

REKLAMA

O dabar pakalbėkime ir apie muziką. „Kiss Me Once“ albumas, pasirodęs 2014 metų kovą, kritikų vadintas vienu silpniausių. Ką gi, užčiaupti skeptikus, tarp jų ir mane, Kylie pavyko įspūdingu šou. Ekstravagantiškais kostiumais pasipuošę šokėjai, konfeti lietus, maudynės vonioje ir iš tiesų stiprus vokalinis pasirodymas, į kurį, prisipažinsiu, prieš koncertą žvelgiau kiek skeptiškai, galvodama, kad Minogue yra geresnė šoumenė nei dainininkė. Po gyvo dviejų valandų šou nuomonę pakeičiau.

Maloniai ausiai skambėjo ne tik naujojo albumo hitai „Into The Blue“, „Sexercize“, „Sexy Love“, „Kiss Me Once“ ar „Beautiful“, bet ir atlikėjos vizitine kortele tapę kūriniai „All The Lovers“, „Slow“, „Can Get You Out Of My Head“, „Love At First Sight“ ar „Wow“.

Į Kauną Kylie atvyko su autobusu, lydima daugiau nei 100 žmonių komandos – muzikantų grupės, pritariančiųjų vokalisčių, šokėjų, technikos specialistų, vadybininkų, padėjėjų, stilistų, kirpėjų, drabužių prižiūrėtojų, o šou įrangą gabeno 14 vilkikų.

Dainininkė šou pasaulyje gerbiama ne tik už tris dešimtmečius topuose besisukančius popmuzikos hitus, bet ir už stiprybę – 2005-aisiais australei buvo diagnozuotas krūties vėžys. Ligą įveikusi dainininkė daug laiko ir lėšų skiria kampanijoms, raginančioms moteris pasitikrinti dėl vėžio. „Stengiuosi gyventi be šešėlio virš galvos, nors, žinoma, vis tiek prisimenu jį kas dieną. Myliu savo darbą, jaučiu aistrą muzikai, o šiuo metu – ir didžiulį naują jėgų antplūdį. Labai džiaugiuosi savo naujuoju albumu ir tuo, kas manęs laukia šįmet“, – pristatydama albumą ir turą „Kiss Me Once“, sakė Kylie Minogue.

Įvertinimas: 9. Nekantriai lauksime kito panelės Minogue vizito Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
J
Jūratė
2014-11-03 14:50:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koncertas tai super, bet jau tas dviejų valandų laukimas tai žudė! Organizatoriams didelis minusas...
Atsakyti
0

g
gvidas
2014-11-03 15:56:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip, įleido per vėlai. bet koncas prasidėjo beveik laiku. juk dar apšildanti grupė buvo, to neverta pamiršti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų