Kylie Minogue: esu pasiruošusi vėl įsimylėti

Spalio 31-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengsiančią Kylie Minogue garsėja ne tik dainomis, bet ir audringais asmeninio gyvenimo vingiais. Ne vieną sugriuvusį meilės romaną išgyvenusi dainininkė prisipažino – šiandien ji vėl nori vaikščioti į pasimatymus.

Kylie Minogue laikoma viena žaviausių pasaulio moterų. Absoliuti dauguma jos atliekamų dainų – apie vyro ir moters santykius. Tačiau ši graži, populiari, turtinga ir įtakinga scenos žvaigždė niekada nebuvo ištekėjusi.

Jos dėmesio siekė daugelis žymių vyrų. Vieną jų, 1997-aisiais mirusį grupės INXS lyderį Michaelą Hutchence'ą, Kylie scenoje prisimena ir šiuo metu vykstančių gastrolių scenoje – koncertuose atlikdama vieną INXS dainą.

Pernai Kylie po penkerių metų draugystės išsiskyrė su ispanų modeliu Andresu Velencoso.

„Mes vis dar bendraujame. Išsiskyrėme kultūringai. Liūdna, nes nebeleidžiu laiko su savo geriausiu draugu. Jis – geras žmogus. Džiaugiuosi, kad nebuvo jokių skandalingų istorijų apie neištikimybę ar panašiai“, - sakė dainininkė.

REKLAMA

Interviu australų dienraščiui „Herald Sun“ dainininkė šį mėnesį atskleidė, kad jau yra pasiruošusi naujam asmeninio gyvenimo etapui.

„Metus nenorėjau su niekuo susitikinėti. Troškau būti viena. O tada atsirado kibirkštėlių tai šen, tai ten. Tai smagu“, - sakė dainininkė, prisipažinusi, kad yra vėl pasiruošusi įsimylėti.

Kylie Minogue užsiminė, kad ją intriguoja interneto pažinčių portalai ir programėlės, tačiau pati vis dėlto neketina tokiu būdu ieškoti širdies draugo.

„Pažintys internetu – fantastiškas dalykas, bet tai – ne man. Juk aš negalėčiau sumeluoti savo amžiaus. Daugelis žmonių ten deda savo nuotraukas, darytas prieš dešimt metų“, - juokėsi Kylie.

Dainininkė prasitarė, kad pasimatymų metu elgiasi visai kitaip, nei galbūt tikisi jos erotiškų klipų prisižiūrėję vyrai – nesistengia flirtuoti ir gundyti.

„Jei einu į pasimatymą, į viską žiūriu šiek tiek kitaip. Nenoriu parodyti hiperseksualios savo asmenybės pusės. Tiesą sakant, stengiuosi kurti visiškai priešingą įspūdį.

Vyrai, kurie nori bent mažiausios galimybės su manimi, turi suprasti vieną dalyką. Nieko nebus, jei nori būti su Kylie – įžymybe. Turi priimti mane tokią, kokia esu. Aktorė Rita Hayworth yra sakiusi – vyrai į lovą eina su fatališka jos suvaidinta moterimi Gilda, bet prabunda su tikrąja ja“, - sakė dainininkė.

Viena geidžiamiausių pasaulio moterų spalio 31-ąją Kaune surengs pasaulinio turo „Kiss Me Once“ koncertą – dviejų valandų šou, kuriame skambės populiariausi jos hitai „Spinning Around“, „Slow“, „Can't Get You Out Of My Head“, „All The Lovers“, „Better The Devil You Know“ bei daugelis kitų.

Įspūdingomis dekoracijomis, didžiuliais ekranais ir daugybę sykių keičiamais kostiumais spindintis reginys iš Didžiosios Britanijos jau persikėlė į žemyninę Europą – pasirodymai jau įvyko Monake, Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Bilietai į pirmą sykį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį Kylie Minogue koncertą platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu – www.ticketpro.lt

REKLAMA

Kylie Minogue koncertą Kaune rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“, šįmet taip pat kviečiantis pamatyti Enrique Iglesio, grupės „Roxette“ koncertus Kauno „Žalgirio“ arenoje, ten pat vyksiantį šou ant ledo visai šeimai „Ledynmetis“, žymiausių Rytų Europos iliuzionistų brolių Safronovų magijos spektaklį, Radistų 7-ojo gimtadienio fiestą, britų topų lyderių „Sigma“ koncertą ir daugybę kitų renginių.


Rašyti komentarą...
v
vienisas
2014-10-17 15:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
ok, tinka. Tai numeriuka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų