Kuri šalies įžymybė verta nuodėmingiausios išlaidūnės vardo?

Ingos Stumbrienės papūga už 5 tūkstančius litų, deimantinis Oksanos Pikul sužadėtuvių žiedas, atsiėjęs net keliasdešimt tūkstančių, nesuskaičiuojamą pinigų sumą kainavę prabangieji Astos Valentaitės „Laboutin“ roudonpadžiai, naujutėlaičiai Skaistės Steikūnaitės, Mios ir Natalijos Bunkės automobiliai, išriedėję iš prabangių salonų bei kainavę kone šešiaženkles sumas... Tai Lietuvos įžymybių brangiausiai kainavusių užgaidų sąrašo... pradžia. Kas bus pripažintas nuodėmingiausiu išlaidūnu paaiškės rytoj, penktadienį, rugsėjo 28-ąją, 17.10 val. TV3 nuomonių laidoje „Nuodėmių dešimtukas“.

„Kiekviena žvaigždė iš proto eina savaip: vieni kolekcionuoja automobilius, kiti – merginų grupes, treti – prabangius naminius gyvūnėlius“, – šypsosis nepakeičiamas populiaraus TV3 6oki7 projekto „Šok su manimi“ vedėjas ir TV3 dvidešimtmečio projekto „X Faktorius“ vedlys Vytautas Šapranauskas.

„Nuodėmių dešimtuko“ TOP 10 rinkimai, kiekvieną savaitę vykstantys TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt, kasdien sutraukia vis daugiau avantiūristų. Visi nori nuspręsti, kuri pramogų pasaulio garsenybė verčiausia užkopti į TOP'o viršūnę, o kuri net neverta pretenduoti į nuodėmingiausios vardą. Iš viso nuo rugsėjo 2 dienos, kada startavo TV3 jubiliejinis sezonas, o drauge ir „Nuodėmių dešimtuko“ rinkimai, savo nuomonę jau išreiškė daugiau nei 11 tūkst. TV3 žiūrovų.

REKLAMA

Dėl prabangiausios užgaidos vardo šią savaitę „Nuodėmių dešimtuke“ taip pat varžosi savo svajonę turėti nuosavą grožio saloną įgyvendinusi „ŠarkA“ narė Kristina Ivanova, namų SPA centrą įsirengusi skandalingoji burleskos šokėja Eglija Vaitkevičė-Fergie, milijonieriaus Antano Boso sumedžiotų neįkainojamų egzotinių gyvūnų – dramblio, tigro, liūto ir net krokodilo – iškamšų kolekcija bei turtuoliui Antanui Guogai priklausanti merginų grupė.

Visą šią savaitę TV3 interneto svetainėje www.tv3.lt ir jūs galite atiduodami savo balsą rinkti prabangos prekių ir jų savininkų užgaidų TOP 10.

Kiek A. Bosui teko pakloti už egzotinių gyvūnų iškamšų kolekciją? Kiek K. Ivanovai atsiėjo įsirengti nuosavą grožio saloną? Kokį ir kiek kainuojantį automobilį svajoja įsigyti V. Šapranauskas? Brangiausios elito paslaptys jau šį penktadienį nuodėmingiausioje TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ su Mariumi Mačiuliu 17.10 val. tik per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų