Kūno kalbos ekspertė atskleidė, kaip po vaiko gimimo pasikeitė Harry ir Meghan ryšys

Praėjusį savaitgalį princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle ir vėl pasirodė viešumoje kartu – po vaikelio gimimo, tai vienas iš retų atveju, kai prie vyro prisijungia ir buvusi aktorė.

13

Kūno kalbos ekspertė įvertino poros elgesį po vaikelio gimimo ir pateikė netikėtų detalių.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinta Meghan ir Harry kūdikio krikštynų data: stebina viena detalė

Harry ir Meghan atrodė vienas kitam dar šiltesni ir mielesni, nei bet kada iki šiol – pora nuolat vienas į kitą žiūrėjo, nevengė prisiliesti.

„Jie atrodo tarsi jauna ir neseniai įsimylėjusi pora – matyti stiprus jų akių kontaktas, laikymasis už rankučių, o taip pat vienas su kitu jie be galo taktiški“, – sakė kūno kalbos ekspertė Judi James.

„Jie atrodo labai atsipalaidavę, nuolat vienas kitą apdovanojo žvilgsniu, jų veido išraiškos yra mielos – Meghan vis su meile žiūri į vyrą“, – tęsė ekspertė.

Tiesa, viena detalė geriau atskleidė, kaip Harry vertina žmoną, mat kitaip, nei įprastai, Meghan dėvėjo ne aukštaukulnius, o žemapadžius batus. Tokiu būdu matėsi nuolatinis Meghan žvilgčiojimas į vyrą.

Vis dėlto specialistė neatmeta galimybės, kad šis bendravimas galėtų būti ir ne visai natūralus, mat praėjusį kartą kartu užfiksuota pora vienas kitam tokia meile nedegė. Harry buvo pastebėtas beduodantis nurodymą žmonai staigiai apsisukti vieno renginio metu.

Nepaisant to, Harry taip pat šįkart žmonai buvo kur kas jautresnis – kūno kalbos eskpertė įsitikinusi, kad jis tapo dar labiau globėjiškas.


Rašyti komentarą...
B
Božena
2019-07-02 11:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O boze boze
Atsakyti
-2

O
Ona
2019-07-02 13:59:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar dar neatsibodo rasineti kasdien apie visa sita balagana...
Atsakyti
-3

H
Haha
2019-07-02 11:52:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta karta, kai jie nedege tokia karsta meile vienas kitam, buvo pasibaiges keru veikimas :) Dabar Haris vel gavo abrakadabra doze ir vel myli be galo.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų