Kūno ekspertė palygino J. Bieberio elgesį su būsima žmona ir S. Gomez: vargšė Selena

Visai neseniai pramogų pasaulyje pasirodė puiki žinia – panašu, kad mergišius dainininkas Justinas Bieberis pagaliau suvystytas. Vaikinas pasipiršo mylimajai manekenei Hailey Baldwin.

44

Vis dėlto ne visi šia žinia džiaugėsi – o ypatingai tie, kurie tikėjo, kad Justinas vis dėlto pasirinks kitą buvusią mylimąją, Seleną Gomez.

(44 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kūno ekspertė palygino J. Bieberio elgesį su būsima žmona ir S. Gomez: vargšė Selena

Tačiau kūno kalbos ekspertai, neseniai išnagrinėję Justino elgesį su Selena ir su Hailey, kai ką pastebėjo. Jų pastabos viską paaiškino – pasirodo, kad Justinas su nė viena mergina nesielgė taip, kaip su savo būsima žmona.

Kūno kalbos eskspertė Blanca Cobb cosmopolitan.com atskleidė svarbiausias detales apie Justino santykius.

Pasirodo, kad su S. Gomez Justinas dažnai būdavo pastebimas be didesnių emocijų – jiedu eidavo šalia, bet niekuomet nebūdavo susikibę rankomis, tuo tarpu su Hailey jis dažnai pastebimas visai kitaip. Jei ne laikantis jai už rankos, tai bent jau besiglaudžiantis jai į petį. „Su Selena jiedu dažnai atrodydavo tarsi du nepažįstami – nebūdavo jokios aistros“, - sakė ekspertė.

O tais kartais, kai jis vis dėlto būdavo paėmęs Selenos ranką, dažnai kitą laikydavo kišenėje – tai rodydavo, kad jis nesijaučia gerai, nepasitiki situacija.

Nuotraukos, kuriose J. Bieberis bučiuoja Seleną, taip pat visai kitokios nei tos, kuriose jis bučinius siunčia Hailey. Bučiuodamas S. Gomez jis dažnai šypsodavosi, o tai nerodo aistros. Atvirkščiai – tai rodo, kad jos nėra.

Tuo tarpu su Hailey jis daug aistringesnis – dažnai ją tiesiog spauste spaudžia prie savęs.

Apibendrindama kalbos ekspertė pabrėžė, kad visa tai nereiškia, jog Justinas nemylėjo Selenos. „Tai, ką jis turėjo su Selena, tikriausiai buvo lygiai taip pat svarbu, paprasčiausiai bėgant metams mūsų požiūris į meilę keičiasi“, - sakė ji.

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų