Šį vakarą “Auksinėje blykstėje” svečiuosis neprofesionalai, sužavėję publiką savo pasirodymu scenoje. Kam garsiems ar savo srityje daug pasiekusiems veržtis į didžiąją sceną? Šiandien “Auksinės blykstės” studijoje į klausimus atsakys pačios įžymybės.

“Žvaigždžių duetus” su Aiste Pilvelyte laimėjęs Romas Bubnelis iki šiol su nostalgija prisimena tą laiką ir neslepia, kad scenos trauka jį lydi visą gyvenimą ir nežada  jo palikti ramybėje. “Tikėjausi, kad visa tai tęsis, kad turėsiu koncertų, pasirodymų, galimybių būti didžiojoje scenoje, tuo mėgautis,  – su nuoskauda kalbėjo R.Bubnelis. - Tačiau pasibaigus projektui, viskas dingo”. Vyriškis pripažino, kad tikėjosi, kad kažkas ateis ir jam ką nors pasiūlys, o nieko nesulaukęs, pats irgi nesiėmė veiksmų. Laukia pasiūlymų iki šiol. “Auksinės blykstės” studijoje Romas Bubnelis išklojo visą tiesą, kam jam reikalinga scena ir kodėl troškimas būti joje užgožia visas kitas svajones. Nors šis žmogus gyvenime turėjo viską ir lygiai taip pat buvo visko netekęs.

Laidoje R.Bubneliui teko prisipažinti ne tik tai, kodėl net ir milijonus susikrovęs svajojo tik apie sceną, bet ir sulaukė intriguojančios Išpažinčių dėžės, kuri atskleidė tikrai pikantišką istoriją iš šio vyro gyvenimo.

REKLAMA

Romas Bubnelis mintimis grįžo į auksinius savo laikus, kai galėjo įsigyti, ko tik panorėjęs. Tuo metu vyras viešėjo Holivude, kur mėgavosi visais jo teikiamais malonumais ir aukcione įsigijo Maiklo Džeksono skrybėlę bei muzikos įrašų.  “Auksinės blykstės” studijoje Romas nupasakojo ne tik turtingiausiu savo gyvenimo periodu įsigytas gėrybes, bet ir atėjusį sunkmetį, kai grįžus jam iš kalėjimo, neturėjo kuo maitinti šeimos. Tada jis sumąstė parduoti brangius daiktus. Muzikos legendos įrašais ir skrybėle susidomėjo skandalingasis, tuomet dar kunigas Ričardas Jakutis.

Bažnyčios tarnas įtikino Romą Bubnelį, kad turi pirkėją, ir, pasiėmęs daiktus ,dingo kaip į vandenį. Vėliau bažnyčios tarnas porino, kad pirkėjas dingo, po to – kad atidavė daiktus į lombardą, o dar vėliau – kad Maiklo Džeksono daiktais susidomėjęs garsus kolekcininkas Edmundas Armoška. “Auksinei blykstei” Romas Bubnelis prisipažino, kad nei pinigų, nei daiktų rankose jis niekada ir nebelaikęs. Tik vienoje televizijos laidoje, kuri svečiavosi pas Agnę Armoškaitę- Šemberienę, vyras pastebėjęs ant sienos pakabintą jo kadaise aukcione įsigytą Maiklo Džeksono kompaktinę plokštelę.     

Pikantiškos istorijos, netikėti gyvenimo posūkiai ir spalvingi pašnekovai – jau šį vakarą, 19.10 val. „Auksinėje blykstėje“ per LNK. 


Rašyti komentarą...
a
alex
2010-02-22 00:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Plepalai ir daugiau nieko
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų