Kunigas kaltinamas vagyste: savinosi bažnyčios pinigus orgijoms su vyrais ir svaigalams

Italų Romos katalikų kunigui buvo skirtas namų areštas, nes jis, kaip įtariama, pavogė daugiau nei 117 tūkst. dolerių bažnyčios lėšų ir parapijiečių aukas, kad galėtų nusipirkti narkotikų ir rengti prabangius gėjų sekso vakarėlius savo namuose.

40 -metis kunigas Francesco Spagnesi iš Prato, Italijos, žinomas dėl savo įkvepiančių kalbų mišių metu. Vyras buvo sučiuptas po to, kai policijai buvo pranešta, kad jo sugyventinis iš Olandijos atgabeno didelį kiekį narkotinės medžiagos, rašo „The Times“.

Policija apklausė 200 žmonių, kurie teigė dalyvavę kunigo vakarėliuose per pastaruosius dvejus metus. Du vyrai tariamai naudojosi internetinėmis pažinčių svetainėmis kviesdami svečius į savo namus, kur buvo naudojami ir parduodami narkotikai.

Pranešama, kad per reidą bute pareigūnai aptiko namuose pagamintų pypkių iš butelių. F.Spagnesi studijavo mediciną, tačiau metė studijas dėl kunigystės būdamas 26-erių. Esą „pilnatvę ir džiaugsmą jam suteikia pagalba kitiems“, todėl vyras nedvejodamas tapo kunigu. 

Kai kunigui buvo sustabdyta prieiga prie bažnyčios lėšų, jis pradėjo vogti pinigus iš mišių aukų, prašydamas parapijiečių pinigų, tikindamas, kad pinigai reikalingi neturtingoms šeimoms.

Bendruomenėje mylimas kunigas iš nieko neįtariančių bažnyčios lankytojų greitai surinko tūkstančius dolerių. Dabar nukentėję asmenys ėmėsi teisinių veiksmų prieš F.Spagnesi, reikalaudami grąžinti pinigus.

F.Spagnesi advokatas Costanza Malerba „The Times“ sakė, kad kunigas prisipažino vakarėliuose tiekęs narkotikus kitiems, ir tikimasi, kad jis pripažins, kad pavogė bažnyčios lėšas. 


Rašyti komentarą...
X
Xxx
2021-09-29 21:40:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi zinome, kad baznyciose vyksta tokiu dalyku, bet idomiausias faktas tai, kad sie straipsniai ima lysti i virsu is karto po to, kai paznycia pakritikavo valdanciuosius. Na o mes matome, kas kam dirba ir tarnauja....
Atsakyti
-10

G
Gaila, kad taip yra
2021-09-30 10:48:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet klebonai ir Lietuvoje labai gerai gyvena, ypatingai didelių miestų. nieko nepadaro dėl žmogaus jo dvasinės gerovės. Bendrauja tik su ponai ir pareigas užimančius. Kad su neįgaliaisiais pabendrauti bent kažkiek, su vieniša mama, su neskaičius. Gėda klebonams turėtų būti. Abejingumas, nemeilė, Gaila, kad klebonams rūpi tik pinigai. Bet ateis ir jiems sveikatos problemos ir supras, kaip kažkada jų parapijoje jautėsi neįgalūs žmonės, kurie turėjo kreivys kūnus.
Atsakyti
-1

P
Puiku
2021-09-30 08:16:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyrams reikėjo laiką praleisti.. katalikiškas seksas-pro šikną.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų