Kunigaikštienė Catherine gimdys toje pačioje ligoninėje, kaip ir princesė Diana

Kembridžo kunigaikštienė Catherine savo pirmąjį vaiką gimdys toje pačioje ligoninėje, kur princą Williamą ir princą Harry pagimdė velionė princesė Diana, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Naujasis „karališkas kūdikis“, kuris taps trečiuoju eilėje į Didžiosios Britanijos sostą po savo senelio princo Charleso ir tėvo princo Williamo, turėtų gimti privačiame Šv. Marijos ligoninės (angl. St Mary's Hospital) sparne, Padingtono rajone vakarų Londone.

Karališkajai šeimai artimi šaltiniai teigia, kad patys būsimieji tėveliai vis dar nežino kitą mėnesį gimsiančio kūdikio lyties – jie norėjo, kad tai būtų staigmena.

Šiaip ar taip, spekuliacijos dėl kūdikio lyties nemąžta nuo pat kovo mėnesio. Tuomet priimdama dovanojamą pliušinį meškiuką kunigaikštienė esą prasitarė: „Ačiū, paimsiu jį savo d...“ Po to lažybų punktuose spėjimai, kad pora laukiasi dukrelės (angl. daughter), šovė į viršų lyg raketa.

Žinia apie kūdikio gimimą, anot šaltinių, bus paskelbta tradiciniu būdu: vokas su pranešimu apie gimusį kūdikį ir su tuo susijusiomis detalėmis bus nugabentas iš ligoninės į karalienės Elizabeth II rezidenciją Bekingamo rūmuose, o tuomet iškabintas ant pagrindinių rūmų vartų.

REKLAMA

Kūdikį priims gydytojas Marcusas Setchellas, buvęs karalienės ginekologas.

Princesė Diana, kuri žuvo 1997 metais per automobilio avariją Paryžiuje, Šv. Marijos ligoninėje 1982 m. pagimdė Williamą, o 1984 m. – jaunesnįjį jo brolį Harry, kuris, gimus naujam įpėdiniui, pasislinks pretendentų į sostą eilėje iš trečios į ketvirtą poziciją.

30-metis princas Williamas ir 31-erių Kate susituokė 2011 m. balandžio mėnesį. Jiemss buvo suteikti Kembridžo kunigaikščio ir kunigaikštienės titulai. Pora apie tai, kad laukiasi kūdikio, pranešė praėjusių metų gruodį.

Lažybų punktai daugiau nei 100 šalių siūlo spėti kitą mėnesį gimsiančio vaiko vardą. „Alexandra“ yra ryški favoritė, palyginti su einančiais po jos vardais „Diana“ ir „Elizabeth“.

„Alexandra“ – į karališkosios istoriją jau įėjęs vardas: karalienės Victorios sūnus Edwardas VII 1863 metais vedė Danijos princesę Alexandrą, tokį pat vardą gavo ir karalienės Elizabeth II pusseserė, 76 metų princesė Alexandra.

Dažniausiai spėjimuose pasirenkamas vyriškas vardas yra George'as, o „populiariausia“ gimimo diena – liepos 17-oji.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų