Kūdikį maitinančios mamos poelgis supykdė internautus

Internautai sukilo prieš ką tik mama tapusią moterį, kuri pasidalino išties trikdančia nuotrauka, kurioje ji, maitindama savo kūdikį, tuo pat metu rūko marihuaną.

28

Portlande, Oregono valstijoje gyvenanti Kayla Marlowe šią fotografiją įkėlė į vieną „Facebook“ grupės puslapį ir susilaukė daugybės ją ir tokį jos poelgį smerkiančių komentarų.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Už erotiškas nuotraukas mama uždirba įspūdingas sumas

Nuotraukoje Kayla krūtimi maitina savo naujagimį. Tuo pat metu, šalia sėdinti draugė uždega vandens pypkę, iš kurios ji traukia narkotinės medžiagos dūmus.

„Norėjau saugiai pasidalinti šia gražia nuotrauka“, - rašė Kayla po fotografija, kurią įkėlė į „Facebook“ grupę, skirtą kanapes rūkantiems tėvams „CannaParentingSupport.V.420“. Tiesą sakant, buvo ir tokių, kurie palaikė šį moters sprendimą.

Vienas vyriškis šį poelgį prilygino vaiko žindymui ir alaus gėrimui tuo pat metu. Kiti pasakojo, jog taip yra darę ne kartą.

„Puiku!! Man bemaitinant, mano vaikinas pasielgtų lygiai taip pat. Žinoma, reikia būti atsargiems, kad pypke neužgautume kūdikio galvytės ar ugnimi nenudegintume jo plaukų“, - komentavo Siera Cox.

Tačiau ne vienas internautas griežtai kritikavo tokį jaunos mamos poelgį, domėjosi jos motinystės įgūdžiais ir diskutavo, ar taip nepažeidžiama vaikelio sveikata.

„Maitinimas ir rūkymas vienu metu. Esi viena tų, gyvenančių lūšnose. Šiukšlė“, - rašė vyras, pasivadinęs Josephu.

„Esu labiau liberali, nei konservatyvi ir pritariu atsakingo žolės vartojimo legalizavimui, tačiau tai tikrai absurdiška! Jei nori rūkyti, daryk tai, kai šalia nėra vaikų. Esi tikra kvailė“, - sakė Sarah.

„Nesu gydytojas, bet, manau, įkvėpti kitko, išskyrus orą, vaikui yra pavojinga“, - teigė Richardas. Jis taip pat pridūrė, kad nėra nusiteikęs prieš marihuaną, tačiau tiki, jog žmonės, pamatę rūkančią motiną, iškart apie ją susidaro ne kokią nuomonę.

Marihuanos rūkymas Oregono valstijoje yra legalus, bet dauguma ekspertų sutinka, kad vaikams netūrėtų būti sudaryta galimybė būti šalia šio narkotiko ar matyti, kaip jį naudoja kiti.

REKLAMA

Jei kambaryje, kuriame yra rūkoma žolė, yra vaikas, įkvėpęs dūmų jis taip pat gali apkvaišti. Įvairūs tyrimai atskleidė, jog antrinių dūmų įkvėpimas daro žalą asmens įširdžiais ir kraujagyslėms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų