Kudabienė jaučia ypatingą ryšį su „Išsipildymo akcijos“ heroje: nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume

Laidos „Prieš srovę“ redaktorė Audrė Kudabienė jau ne vienerius metus globoja TV3 „Išsipildymo akcijoje“ sutiktą mergaitę Ramunę. Kai pirmą kartą sutiko sunkiai sergančią mergytę, jai tuomet buvo tik šešeri. Žurnalistė TV3 laidoje „Visi mes žmonės“ atskleidė, kad su Ramune bendrauja ir jos nepamiršta iki šių dienų, nors nuo judviejų pažinties jau praėjo aštuoneri metai.

Mergaitė serga įgimta pūsline epidermolize, kuri pasireiškia sunkiai gyjančių žaizdų atsiradimu nuo menkiausio dirginimo.

„Mes taip susibendravome, kad paskui nebuvo mėnesio, kad nesusiskambintume, nenueitume į kiną ar panašiai. Kai Ramunės tėvai kreipėsi į „Išsipildymo akciją“ jiems iš esmės reikėjo pagalbos, o iš manęs reikėjo, kad padaryčiau pasakojimą apie Ramunę ir parodyčiau jį savo laidoje. Bet viskas peraugo į tokią nepaprastai, nepaprastai šiltą draugystę ir tada aš nebežinau, ar jiems iš manęs kažko reikėjo, ar man iš jų staiga pradėjo reikėti nepaprastai draugiškos šeimos namų… Nes kiek kartų beateidavau pas Ramunę, ten niekada nekvepėjo liga. Ir tai nepaprastai mane stebina“, – laidoje jautriai kalbės žinomas televizijos veidas. 

A. Kudabienės teigimu, Ramunė ją užbūrė nuo pirmų pažinties akimirkų, todėl visada buvo labai sunku matyti, kokias kančias turi kęsti tokia nuostabi mergytė.

„Tai buvo tas jausmas, kai norėjosi ir šypsotis vienu metu ir verkti. Ta liga išties yra labai sudėtingas išbandymas. Ji sunkiai pasiduoda gydymui, vaistų reikia daugybės, odos priežiūrai reikia brangių medikamentų ir kasdien“, – pasakos ilgus metus prie „Išsipildymo akcijos“ prisidedanti žurnalistė. 

Visą laidą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų