naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Kšištofas Lavrinovičius su šeima

Broliai Lavrinovičiai socialiniuose tinkluose ne tik kuria turinį, bet ir dažnai rodo savo šeimą. Visai neseniai broliai sveikino mamą Vandą gimimo dienos proga. Krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius plačiau papasakojo apie ryšį su mama ir savo vaikus.

9

Broliai Lavrinovičiai socialiniuose tinkluose ne tik kuria turinį, bet ir dažnai rodo savo šeimą. Visai neseniai broliai sveikino mamą Vandą gimimo dienos proga. Krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius plačiau papasakojo apie ryšį su mama ir savo vaikus.

REKLAMA
REKLAMA

„Visada mamos gimtadienį atšvenčiame paprastai. Jai svarbiausia, kad dėmesį skiriame. Aišku, norėtųsi, kad dažniau matytumėmės, bet dabar nelabai tai išeina“, – apie mamos gimtadienį pasakojo K. Lavrinovičius.

REKLAMA

Nors ir Kšištofas sako, kad pastaruoju metu dėl mamos sveikatos ir susiklosčiusių aplinkybių mamą mato gan retai, ryšys su ja iki šiol šiltas ir tvirtas. Su brolių mama artimai bendrauja ir vyrų žmonos.

„Mūsų ryšys su mama yra stiprus ir šiltas. Tačiau net pastaruoju metu mūsų žmonos dažniau su mama bendrauja, kasdien skambinasi ir kalbasi. Turbūt yra daug bendrų temų, o mes vis  daugiau susiskambiname su tėvu, mama su žmonomis. Bet visada jai paskambiname, paklausiame, kaip ji laikosi ir kaip jos sveikata. Dabar matomės su mama kiek rečiau“, – atskleidžia pašnekovas.

REKLAMA

Tėvų vertybes skiepija vaikams

Vyras prisimena, kad vaikystėje ir per visą gyvenimą tėvai jį išmokė būti tokiu, koks jis yra šiandien. Jis sako, kad yra be galo dėkingas abiems tėvams už tai, ko jie išmokė.

„Mus mama išmokė labai daug – kantrybės, meilės, dėmesingumo. Ji mus mokė, kad kiekvieno turime išklausyti, kiekvieną gerbti. Mums tėvai labai daug ką davė – ne tik mama, bet ir tėvas įskiepijo tokias vertybes, kurių gyvenime dabar labai prireikia nuolatos. Kai buvome vaikai, mus mokė visada padėti kitam. Tikriausiai kiekvienas tėvas nori, kad jų vaikas būtų padorus ir rodytų pagarbą kitiems. Mūsų tėvai tikrai sąžiningi, atsakingi. Tėvų pavyzdys mums buvo pati geriausia pamoka“, – dalijasi krepšininkas.

REKLAMA
REKLAMA

„Visas šias vertybes, kurias įskiepijo mums, su žmona stengiuosi perduoti ir savo 4 vaikams“, – priduria jis.

Kšištofas sako, kad jų namuose mažai kada girdėti pakelti balsai ar pikti tonai. Jis pripažįsta, kad su žmona Tatjana nėra griežti tėvai – dar nebuvo priežasčių tokiems būti. Anot vyro, jų šeimoje stengiamasi laikytis tam tikrų taisyklių ir vertybių, kurias jie dažnai aptaria.

REKLAMA

Vis dėlto jis sako, kad kai kuriomis savybėmis jo keturi vaikai yra panašūs ne tik į tėvelius, bet ir į senelius:

„Visi mano vaikai – skirtingi. Nors Ir auklėjame juos visus vienodus, matom, kad jų charakteriai skiriasi kaip diena ir naktis. Tikrai namuose būna ginčių – ir pasipyksta, ir padraugauja jie. Kaip visi normalūs vaikai.“

REKLAMA

Tačiau daug kas sako, kad mano dukrytė Emily yra tikra močiutė – mano mama. Aš galvoju, kad ji ir charakteriu ir išvaizda yra panaši į ją.“

Kšištofas su žmona Tatjana augina keturis vaikus – penktokę dukrą Emily, aštuntoką Dominiką ir dešimtoką Danielių, kurių visi bent šiek tiek įsitraukę į sportą.

REKLAMA
REKLAMA

„Berniukai dabar pasirinkę krepšinį, anksčiau lankė ir futbolą, ir plaukimą, išbandė daug sporto šakų. Vyriausias sūnus Danielius netgi išbandė dainavimą, bet dabar pasirinko sportą. Mano dukra aktyvi, meniška, labai veikli. Ji piešia, dainuoja, šoka, lanko tenisą. Ji ir sportiška, ir meniška“, – apie vaikų pomėgius kalba vyras,

REKLAMA

Nors ir prisipažįsta, kad būtų smagu sūnus pamatyti krepšinio aikštelėje paduodančius kamuolį, K. Lavrinovičius neslepia vaikams leidžiantis pasirinkti patiems, kuo jie norėtų užsiimti laisvalaikiu.

„Nesu tas tėvas, kuris verstų vaikus išpildyti tėvų svajones. Man svarbu, kad vaikai turėtų vaikystę ir būtų laimingi. Ne visiems sportas teikia gyvenimo džiaugsmą ir laimę. Sportą reikia mylėti. Mano pozicija tokia: vaikai privalo sportuoti augdami, o paksui turėtų rinktis savo kelią“, – sako vyras.

REKLAMA

Praeitais metais Kšištofas su broliumi Darjušu oficialiai baigė savo krepšinio karjerą. Ar pats jis dar sportuoja?

„Kiekvieną laisą valandą mes su broliu stengiamės pasportuoti. Ne tik žaidžiame  krepšinį, bet ir kilnojame štangas. Palaikome formą. O krepšinis mūsų gyvenime reiškia tikrai labai daug, mes išmanome tą sportą ir negalime tiesiog paimti ir taip staiga jo atsisakyti. Aišku, jo mažiau mūsų gyvenime, bet stengiamės kiekviena proga pasportuoti.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų