Krūtinę pasididinusi Gražulio Birutė sulaukė kritikos lavinos: užsiauginau storą odą

Birutė Navickaitė visai neseniai nustebino ne vieną pasidalijusi nuotrauka iš gydymo įstaigos – internautai pamatė, kad moters rankoje buvo įvestas kateteris, todėl ne vienam kilo nerimas, kad Birutė – susirgo. Visgi pasirodo, kad žinoma moteris ryžosi išpildyti savo paauglystės svajonę – ji pasididino krūtinę. 

17

Seną svajonę išpildžiusi Birutė sulaukė ir daugybės piktų komentarų bei klausimų: „Iš kur pinigai?“, „Ar tik ne Gražulio alimentus vėjais paleidai?“

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Birutė Navickaitė pasididino krūtinę

Naujienų portalui tv3.lt moteris sakė, kad sulaukė tiek piktų, tiek gražių komentarų. Tiesa, moterį labiausiai papiktino klausimai susiję su pinigais. 

Socialiniame tinkle moteris viešai prabilo apie šią situaciją ir atsakė į klausimus: „Atsakau ir skaičiuojam. Implantus keisti reikės, kaip mažiausiai, po dešimties metų. Jei visą reikalingą sumą išdalinsime visam laikotarpiui, mėnesiui neišeis nei 24 eurų. Tai juokinga suma, jei esi motyvuotas ir moki taupyti. Aš už televiziją moku tiek pat panašiai. Taupyti man patinka, o kurį laiką aš tikrai buvau taupi. Labai taupi. Ir jei tie pinigėliai skirti tam tikslui, jie ir buvo neliečiami, kad tikslą pasiekti. Esu laiminga, gražios dienos visiems.“

Naujienų portalui tv3.lt moteris sakė, kad pikti komentarai jos nė kiek nejaudina. „Aš jau išmokusi su šypsena juos priimti. Su ironija. Manęs nežeidžia. Kaip sakant, užsiauginau storą odą. Per mane tankais gali važiuoti, tikrai jau nebeskauda. Turiu gerus šarvus“, – teigė moteris.

Primename, kad visai neseniai moteris pasididino krūtinę. Moteris neslėpė, kad po operacijos jaučiasi gerai – ji juk išpildė savo norą. 

„Labai seniai to norėjau ir pagaliau galiu sakyti, kad esu laiminga“, – sakė B. Navickaitė. 

Tiesa, moteris neslėpė, kad po operacijos ji jaučia skausmus: „Dabar skausmas nerealus... Tikiuosi, kad greitai praeis“, – kalbėjo ji. 

Visgi Birutė neatskleidė, kokio dydžio implantus ji pasirinko, tačiau leido suprasti, kad skirtumas dabar ir anksčiau bus akivaizdus.

„Mano atveju krūtinė buvo padaryta iš jokio dydžio į didesnė“, – juokėsi ji.


Rašyti komentarą...
J
Ji
2019-10-26 16:13:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam rūpi tos Birutės papai. Parašykit naudingesnių straipsnių
Atsakyti
-1

J
Jorė
2019-10-26 15:58:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam reikia girtis viešai apie kiekvieną bezdė
jimą kvailumo viršūnė viešinti gyvenimo įvykius
Atsakyti
-1

m
motina
2019-10-26 19:11:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
vaikeli vaikeli,gaila kad proto dar neimplantuoja.stai cia ta vieta kur tau truksta labiausiai.investuok i vaika,grazulelis neamzinas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų