Krizę išgyvenantis Bieberis pripažino: vis dar myli savo buvusią merginą

Dainininkas Justinas Bieberis šiuo metu išgyvena pačią tikriausią krizę. Jau kurį laiką sklando gandai, kad jis ne tik susiduria su psichologinėmis problemomis, bet dėl to kenčia ir jo santuoka, o kur dar netikėta žinia, kad kuriam laikui jis stabdo savo karjerą.

49

Vis dėlto naujausios žinios apie atlikėją suglumino net ir pačius didžiausius jo gerbėjus.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Bieberis atrodo it nesavas: liūdesys ir smarkiai išbertas veidas

Pasirodo, kad vienas komentatorius po nuotrauka, kurioje Justinas pozuoja su savo žmona manekene Hailey Baldwin, parašė skaudžius žodžius bei tikino, kad jis vis dar dievina savo „eks“, dainininkę Seleną Gomez.

„Tu nemyli Hailey. Tu vedei ją tik dėl to, kad susigrąžintum Seleną Gomez. Tuo tarpu Hailey miega su tokiais vyrais kaip Shawnas Mendesas tik dėl populiarumo, o taip pat yra rasistė“, – rėžė jis.

Justinas neištvėrė, ir rėžė pamokomą kalbą minėtam žmogui.

Išvadinęs jį nesubrendėliu, jis viską paaiškino: „Faktas, kad aš vesčiau kažką ir tam paskirčiau visą gyvenimą tik todėl, kad grįžčiau pas savo „eks“, yra tiesiog absurdiškas. Žmogus, kuris tuo tiki, yra bjaurios sielos, 10 metų ar net jaunesnis, nes logiškai mąstantis individas taip nekalbėtų ir negalvotų. Tu turėtum savęs gėdytis“.

Tiesa, tai dar ne viskas – J. Bieberis rėžė kalbą ir apie tai, ką jam šiuo metu reiškia jo buvusi mergina, Selena.

„Aš tikrai mylėjau ir myliu Seleną ir mano širdyje ji visuomet turės specialią vietą, tačiau dabar aš pametęs galvą dėl savo žmonos, kuri yra geriausias man kada nors nutikęs dalykas. Taškas“, – pridėjo jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų