Kristina Ivanova prisipažino: esu pirčių fanatikė

Verslininkė ir dainininkė Kristina Ivanova puikiai žino, kaip puoselėti grožį ir moterišką žavesį. Prie įprastų ir daugeliui iki skausmo žinomų receptų grupės „Magnit“ lyderė prideda dar vieną: pirties procedūros.

90

(90 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Kristina Ivanova alkoholio atsisakė dėl šeimos gerovės

Per savaitę bent kartą pirtyje apsilankanti K. Ivanova sako, kad tai ne tik atpalaiduoja nuo kasdien patiriamo streso ar įtampos, bet ir padeda puoselėti sveiką bei gražią odą. Žinoma atlikėja pirčių malonumais mėgaujasi nuo mažumės. Ji pripažįsta, jog tai tapo savotiška savaitgalių tradicija.

„Labai mėgstu įvairias pirtis. Iš tikrųjų, esu pirčių fanatikė. Nuo vaikystės esu įpratusi jomis mėgautis. Tai vienas didžiausių malonumų. Be to, kai kuriose pirtyse galima atlikti ir SPA procedūras, – pasakoja K. Ivanova. – Toleruoju karštį, todėl geriausiai jaučiuosi ant aukščiausios pakopos. Šeimoje turime įvairių ritualų, kuriuos atliekame pirtyje priklausomai nuo jos rūšies. Geriame arbatas, vyniojamės į drobines paklodes ir panašiai. Žinoma, žiemą neapsieiname be maudynių sniege.“

Žinodama apie atlikėjos pomėgį pirtims, TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė pakvietė K. Ivanovą į vieną jos mėgstamiausių – rusišką pirtį. Kaip tik tokią kiekvieną sekmadienį kaime drauge su tėvais vaikystėje kūrendavo ir Kristina. Atlikėja ir kitiems rekomenduoja dažniau pasimėgauti karščio teikiamais malonumais. Tai ypač pravartu šaltuoju metų laiku.

REKLAMA

Laidos viešnia sako, kad sveikas gyvenimo būdas susideda ne vien iš teisingos mitybos, tačiau pastaroji atlieka bene svarbiausią vaidmenį. Klaipėdos universitete visuomenės sveikatos studijas baigusi K. Ivanova pripažįsta būtent čia įgijusi sveikos gyvensenos pagrindus, kuriais mielai dalijasi su aplinkiniais.

„Kai kurie principai yra visiškai paprasti, bet tikrai veiksmingi. Pavyzdžiui, visiems puikiai žinoma, kad reikia riboti saldumynų vartojimą. Net man pačiai kartais sunku laikytis šios taisyklės, bet stengiuosi. Be to, mano maisto pirkinių krepšelyje apie 80 procentų viso turinio sudaro vaisiai ir daržovės, kurie labai svarbūs kiekvienam iš mūsų“, – pasakoja atlikėja.

Jau šį šeštadienį ryte, 9 val. TV3 žiūrovai išgirs daugiau žinomos moters patarimų apie sveiką ir aktyvią gyvenseną. Be to, laidos „Mitybos ir sporto balansas“ herojė šįkart virtuvėje gamins savo mėgstamą pusryčių kokteilį, šmaikščiai pavadintą „greituku“.

„Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų