Kristina Ivanova nustebino netradiciniu naujametiniu įvaizdžiu: įvertinkite

Jokia paslaptis, kad visi yra įpratę švęsti Naujuosius metus pasipuošę. Pramogų versle besisukančios įžymybės įspūdingais įvaizdžiais stebina gana dažnai, tačiau paskutinę metų dieną jos pasistengia iš peties.

31

Grožio salono savininkė ir atlikėja Kristina Ivanova 2018-uosius metus pasitiko pasipuošusi netradiciniu įvaizdžiu. Jauna moteris vilkėjo puošnią juodą suknelę, tačiau labiausiai akį traukė galvos puošmena – tamsiomis plunksnomis dabinta kepuraitė.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kristina Ivanova nustebino netradiciniu naujametiniu įvaizdžiu

„Mielieji, linkiu Jums pačių gražiausių metų, mylėkite save, šypsokitės ir džiaukitės gyvenimu“, - savo bičiuliams ir gerbėjams skelbė K. Ivanova.

Naujųjų metų proga – grupės „Kristal“ sveikinimas

Dar prieš Naujuosius metus K. Ivanova kartu su grupe „Kristal“ savo klausytojams skyrė muzikinį sveikinimą.

„Prabėgus jaukiausioms metų šventėms su nekantrumu norime keliauti į įrašų studiją ir įrašyti naują dainą. Atliksime seną ir visiems gerai žinomą grupės „Rebelheart“ dainą „Kelias pas tave“ ir su džiaugsmu pranešame, kad greitu metu klausytojus nudžiuginsime šios dainos naują aranžuote. Ši daina mums ypatinga, nes ji sukelia nuostabiausius prisiminimus iš mūsų paauglystės laikotarpio. Mokyklos diskotekos, pirma meilė, kelionės, visos šventės prabėgo su šia nuostabia daina“, – kalbėjo grupės lyderė.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujųjų metų proga – grupės „Kristal“ muzikinis sveikinimas

„Viskas įvyko labai spontaniškai, fotosesijos metu restorane stovėjo fortepijonas, Laura pradėjo juo skambinti dainos melodiją, mes visos pritarėme ir taip gimė mintis pabandyti sukurti naują aranžuotę šiai dainai“, - apie idėją pasakojo grupės narė Julija.

„Po fotosesijos susisiekėme su grupe „Rebelheart“ ir paklausėme ar jie nieko prieš, jei mes pabandytumėme šiai dainai sukurti naują skambesį. Labai malonu, kad gavome jų pritarimą ir po Naujųjų metų keliausime į įrašų studiją dirbti. Kūrybinis procesas studijoje leidžia visiškai kitaip išgyventi kūrinį ir atrasti kitas jo spalvas“, – įsitikinusi Kristina.


Rašyti komentarą...
a
as
2018-01-02 13:45:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniau negu durna.Bet ko noreti kai galvoje balta misraine.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų