Įspūdingai pasipuošusi N. Bunkė parodė, kaip sutiko Naujuosius: „Buvo nerealu!“

Švęsti Naujuosius metus – smagi tradicija, kurios laikosi visas pasaulis. Tiesa, pramogų pasaulio atstovams neretai ši proga tampa dar viena darbo diena.

22

Daugelį metų šou versle besisukanti Natalija Bunkė ne viename interviu yra teigusi, kad didžiosios žiemos šventės jai, kaip ir daugeliui kitų dainininkų, neapsieina be įtempto darbo grafiko, todėl Naujųjų sutikimas – jokia išimtis.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingai pasipuošusi N. Bunkė parodė, kaip sutiko Naujuosius

Paskutinę 2017-ųjų metų dieną N. Bunkė koncertavo Kaune. Gerbėjus dainininkė linksmino ne tik garsiausias savo, bet ir pasaulinio lygio atlikėjų hitais.

Socialiniame tinkle „Facebook“ žinoma moteris pasidalino savo darbingo Naujųjų metų sutikimo nuotraukomis bei vaizdo įrašu iš koncerto.

„Na, štai – pagaliau lovoje! Kaip buvo nerealu! Myliu Kauną! Myliu savo darbą, ačiū, kad visi taip smagiai dainavote! Kaip gera, kai turi tiek daug gerų draugų“, - džiaugsmo neslėpė moteris.

2018-uosius metus N. Bunkė sutiko su kitais šou verslo vilkais, tarp kurių buvo ir Vitalijus Cololo.


Rašyti komentarą...
b
bite
2018-01-03 22:52:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sumoteriskejusi kaip reikalas, pirma zodi kitoki norejau pavartoti, kas nores , tas supras, nenuostabu, kad elgiasi ir rengiasi kaip piemene, gal bando kazka pasivyti, kas jau aiskiai nueidineja
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų