Kriptomilijonierius P. Aršauskas paliko žmoną ir dukrą: nepraėjo nė metai po vestuvių

Praėjusiais metais, liepos 7-ąją, magiškas vestuves, paženklintas septintukais (2017-07-07), atšoko gerai žinomas kriptovaliutų milijonierius Paulius Aršauskas ir jo mylimoji Diana Taraškevičiūtė.

46

Tiesa, praėjus vos pirmiesiems santuokos metams, panašu, jog žinoma pora – subyrėjo. Vestuvių metines jie mini atskirai.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kriptovaliutų milijonierius kratosi primetamos etiketės

Kad sutuoktiniai nebegyvena ir nebeleidžia laiko kartu, tv3.lt redakciją informavo skaitytoja. Jos teigimu, socialiniuose tinkluose poros gyvenimą sekanti mergina tvirtino, jog jau ilgą laiką pastebėjo tai, kad pora nebėra kartu.

„Užtenka pažiūrėti į Pauliaus Aršausko „Instagram“ paskyrą. Joje viešinamos akimirkos, kaip jis leidžia laiką su kita mergina, rašo jai širdeles, bučiuoja...“, - pasakojo anonime norėjusi likti skaitytoja.

Šiuo metu laiką Nidoje su kita mergina leidžiantis Paulius pramogauja festivalyje „Pudra“. Būtent jo paskyroje padaugėjo įvairių nuotraukų, kuriose jis bučiuoja ir yra apkabinęs kitą, šviesiaplaukę, merginą.

P. Aršausko žmona Diana tv3.lt tikino, kad jos vyras peržengė visas įmanomas ribas. 

„Tikiuosi, kad jis laimingas, taip sutrypęs šeimą, juk reikėjo pasimaivyti socialiniuose tinkluose... Nesuvokiu, kaip jis jai ir savo draugams leidžia viską viešai rodyti, kai nėra oficialiai išsiskyręs...“, - teigė moteris.

Mažą dukrelę kartu auginanti pora jau kurį laiką išgyvena šeimos krizę. „Vien tai, jog socialiniuose tinkluose Pauliaus žmona Diana pasikeitė pavardę į mergautinę, parodo daug“, - tęsė anonimė.

tv3.lt redakcija bandė susisiekti su pačiu P. Aršausku, tačiau kol kas nesėkmingai.


Rašyti komentarą...
D
Dr
2018-07-07 14:06:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada tokie prie vyru prilyginami?
Atsakyti
-4

m
meškėnas
2018-07-07 21:03:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
tikras burundukas, bet kaip pinigai duoda per kaušą, kažin , kodėl žmonės nuprotėja.....
Atsakyti
-3

j
jonas
2018-07-07 13:46:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nevyriska...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų