Kriptovaliutų milijonierius P. Aršauskas kratosi turtuolio etiketės: internautus erzina prabangus gyvenimas

Naujutėlis, raudonos spalvos, „Lamborghini“, prabanga kvepiantis gyvenimo būdas ir viešai demonstruojami turtai – tokį vaizdą socialiniuose tinkluose sukūręs verslininkas Paulius Aršauskas (27). Kriptovaliutų milijonierius yra pasiekęs tai, apie ką dažnas sau leistų tik pasvajoti, tačiau jis tvirtina, kad asmeniniame gyvenime yra visiška priešingybė.

46

Su Pauliumi susitinkame šalia sostinėje esančio jo ofiso – jis atvažiuoja garsiai riaumojančiu „Lamborghini“ automobiliu, į kurį nekreipti dėmesio tiesiog neįmanoma.

(46 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kriptovaliutų milijonierius kratosi primetamos etiketės

Namuose – visiškai kitoks

Vardiniais numeriais „ARSA 23“ papuoštas automobilis – tai tik maža dalis to, ką savo socialinėse paskyrose demonstruoja gerai žinomas vyras. Šūsniai šimtinių kupiūrų, prabangūs laikrodžiai bei garsių dizainerių drabužiai – nuo nuotraukų ir prabangos akys raibsta ne vienam. Vyras akivaizdžiai demonstruoja ne tik materialias gėrybes, tačiau ir savo banko sąskaitos likutį. Tiesa, jame puikuojasi beveik pusės milijono eurų suma.

„Namuose, su savo šeima, tikrais draugais, esu visiškai kitoks. Paulius Aršauskas, kurį matote internete – neprilygsta tikrajam man“, – tikina vyras.

Paklaustas, koks vyras yra iš tiesų su sau brangiais žmonėmis, akimirkai Paulius susimąsto. „Esu nuoširdus, mielas, tas, kuriam nerūpi materialios gėrybės“, – sako P. Aršauskas. Ir nors internetas lūžta nuo įspūdingo milijonieriaus gyvenimo akimirkų, jis tikina to nesureikšminantis.

Tikrų draugų ratas nėra didelis

Prabangūs renginiai, vakarėliai, restoranų atidarymai – Paulių dažnai galima matyti viešumoje. Garsaus kriptovaliutų milijonieriaus draugų ratas taip pat yra labai platus, nors jis tvirtina, kad tikrų draugų turi tik kelis. „Per ilgus metus išsigrynino draugai, kurie su manimi buvo visada, nesvarbu, ar mano kišenėje vienas euras, ar milijonas. Tai žmonės, kuriais galiu pasitikėti“, – teigia P. Aršauskas.

Socialiniame tinkle „Instagram“ dažnai galima pamatyti Pauliaus kasdienybės vaizdų, tačiau ten kur kas rečiau galima išvysti jo žmonos Dianos ir dukros Marijos nuotraukų. Vis dėlto, pasak milijonieriaus, svarbiausia išmokti atsiriboti nuo vaidmenų: „Visko būna, visko... Šeima žino, koks aš esu tikrovėje, o koks – socialinėje erdvėje. Sugebame atskirti tai, koks aš esu darbuose, projektuose“.

REKLAMA

Heiterių kalbos – nė motais

Išaugus susidomėjimui kriptovaliutomis, P. Aršausko vardas ir pavardė neretai skambėjo šalies žiniasklaidoje. Tai turėjo įtakos ir vyro nemėgstančių internautų išaugimui. „Būna, kad specialiai ką nors parašau ar padarau, norisi pamatyti žmonių reakciją. Pačioje pradžioje kreipiau į jų kalbas dėmesį, tačiau sulaukiau vertingo patarimo. Aš iš to dabar gaunu didelę naudą, normalu, kad mano vaidmuo socialinėje erdvėje man generuoja didelius srautus, o aš nukreipiu juos ten, kur reikia. Matau tik privalumus. Kalbų visuomet buvo ir bus, toks gyvenimas. Vadovaujuosi taisykle „Nenorėk patikti ir įtikti visiems“, nes tuomet tu nebūsi tu“, – pasakoja P. Aršauskas.

Nesėkmingi verslai užgrūdino

Paulius taip pat prasitaria, jog verslumu pasižymėjo nuo vaikystės. Būdamas vos šešiolikos jis jau pirko ir pardavinėjo automobilius, vėliau investavo į kaimo turizmo verslą, tačiau niekas jam nekėlė didelio džiaugsmo bei nenešė pelno. „Svarbiausia daryti tai, kas tau patinka. Nebijoti rizikuoti. Geriau vienąkart pabandyti ką nors padaryti, negu visą gyvenimą gailėtis, kad nepabandei“, – šypteli jis.

Nepavykus keliems verslams, Paulius nusprendė investuoti į kriptovaliutas bei nekilnojamą turtą. Dabar vyro planuose kotedžų statyba bei atsinaujinančios energijos miestelis.

Turtingų tėvų sūnaus etiketė

Viešumoje taip pat dažnai kalbama, kad visi Pauliaus turtai – ne jo, o tėvų nuopelnas. Turtingų tėvų sūnaus etiketė jam klijuojama dažnai, tačiau jis jos kratosi.


Rašyti komentarą...
A
Arunas
2018-07-03 09:27:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
27 metai, bet makaulėje kaip 15... pažiūrėk kiek nelaimių vyksta dėl 10 eurų, o čia vaikšto pats britvutės ašmenimis, žinoma nelinkiu bet tik paskui nieko nekaltink.
Atsakyti
-7

Z
Zinantis
2018-07-03 15:10:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pauliau, kiek yra realybes ? Kiek yra sudo malimo ? Buvai treideris geriausias lietuvoje.. buvai lazybu statytojas.. reliai verskleni del 100 euru darydamas su zmonemis verslus.. tai kam tos pagyros netikros ? Taip reklama yra reklama ;) daryk ka darai ;) bet buk atsargus ;)
Atsakyti
-1

b
buves draugas
2018-07-03 16:15:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jus naivus?jis juokaisi is visu.tevas paskolose paskendes.moka bankam paskolas.tik garsiai rekia ir giriasi.tai viena bankanpadengia tai kita dengia ir taip viskas ratu.o del masinos sios kaip pakliuvai?a?del reklamos bet nesisekanir papuolet ant punigu dideliu.bankuo moket uz ja.tyciojies is visu ir geri tik.geriau praeik dvylikos zingsniu programa.visas istines vis ir geriabtis.baisu.visi seimos turtai bendrasavininkais ir bankais.kokie milijonai?viskas tik jums iliuzijai sukurti ir paimti is jusi pinigu naivuoliai.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų