Kraupus įspėjimas karalienei: jaunuolis įsilaužė į Buckinghamo rūmus

Nepaisant to, kad karališkąją šeimą saugo daugybė apsauginių, kartais nepavyksta išvengti nesusipratimų. Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog 22 metų jaunuolis įsilaužė į Buckinghamo rūmus.

10

Pasirodo, kad vaikinas viduryje nakties perkopė per rūmus juosiančią tvorą.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kraupus įspėjimas karalienei: jaunuolis įsilaužė į Buckinghamo rūmus

Tiesa, pareigūnai jį netrukus sučiupo, vis dėlto vien jau pats faktas, kad vaikinui pavyko perlipti nepastebėtam tvorą, išgąsdino ne vieną. Anot užsienio žiniasklaidos, karalienė tuo metu miegojo.

„Vaikinas stengėsi patekti į rūmų vidų ir trankė duris norėdamas būti įleistas, tačiau viskas buvo užrakinta“, – rašoma „The Sun“.

Netrukus po įvykio, apie incidentą pranešta ir karalienei. Jai pasakytas ir faktas, kad jaunuolis galimai galėjo kėsintis į jos gyvybę, mat apie tai, kad karalienė rūmuose, jis žinojo iš anksto – tai bylojo iškelta karališkosios šeimos vėliava. Kai karalienė namuose – vėliava visuomet iškelta.

Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad vaikinas su savimi neturėjo nė vieno ginklo, vis dėlto Londono policija jį vis dar laiko nelaisvėje. Tačiau ši situacija nėra laikoma panašia į teroristinį išpuolį.

Panašų įvykį karalienė patiria jau ne pirmąkart. 1982-aisiais vienas vyras du kartus įsibrovė į rūmus. Antrojo įsibrovimo metu jis netgi nukeliavo iki karalienės miegamojo – ši pabudo nuo užuolaidų šiugždėjimo, kurį jis ir sukėlė.


Rašyti komentarą...
A
As
2019-07-13 01:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ten sakoma,jei vogt tai tik milijona,o jei pist tai tik karaliene
Atsakyti
-1

H
Hmmm
2019-07-12 08:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai ką jis darytų tai karalienei? :D :D :D Anekdotų turbūt vaikis prisiklausė.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų