tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
28
Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė, Ingrida Martinkėnaitė, Simona Starkutė (tv3.lt fotomontažas)

Pirmadienį žinomos moterys nepraleido grožiui skirto vakaro. Kviestinės viešnios domėjosi kosmetikos naujovėmis iš Pietų Korėjos, susipažino su grožį ir jaunystę be adatų puoselėjančiomis procedūromis bei atšventė grožio namų vienų metų gimtadienį, rašoma pranešime spaudai.

28

Pirmadienį žinomos moterys nepraleido grožiui skirto vakaro. Kviestinės viešnios domėjosi kosmetikos naujovėmis iš Pietų Korėjos, susipažino su grožį ir jaunystę be adatų puoselėjančiomis procedūromis bei atšventė grožio namų vienų metų gimtadienį, rašoma pranešime spaudai.

REKLAMA

Į šventinį vakarą pakvietė prekių ženklo „Nanoasia“ mokymų trenerė Laura Los. Vakarą vedė dainininkas, grupės „Pikaso“ narys Haroldas Šklėrius. Per renginį paminėta svarbi proga – prieš ketverius metus estetinės kosmetologijos specialistė šią korėjietišką kosmetiką atvežė į Lietuvą. L. Los vakaro metu atliko veido procedūrą – neinvazinę mezoterapiją ir biorevitalizaciją, per kurią naudojama aukšto slėgio oro srovė ir nanotechnologijų kosmetika.

„Pietų Korėjos mokslininkai sugebėjo į mažesnę už odos porų dydį molekulę (4 nanometrų dydžio) įterpti daugiau nei 40 veikliųjų medžiagų. Būtent tai ir yra pagrindinė šios kosmetikos efektyvumo paslaptis, leidžianti pasiekti rezultatų be mėlynių, skausmo ir adatų dūrių“, – pasakojo L. Los.

REKLAMA

Renginio viešnios apžiūrėjo prieš metus atsinaujinusius grožio namus „Esteskin by Laura Los“, kur susipažino su šiuolaikinėmis grožio procedūromis: endermologiniais LPG masažais ir plaukelių šalinimu trijų bangų diodų lazeriu.

REKLAMA

Grožio inovacijomis domėjosi nuomonės formuotoja Ieva Swan. Žinoma moteris pasakojo niekada nebandžiusi injekcijų į veidą. I. Swan įsitikinusi, kad kol kas to jai nereikia, gražią odą padeda palaikyti reguliarūs apsilankymai pas kosmetologę, gerai parinkta kosmetika ir veido odos priežiūra namuose. Sausą veido odą turinti garsenybė neįsivaizduoja grožio rutinos be drėkinančio serumo ir kremo, o vykdama atostogų I. Swan niekada nepamiršta SPF 50 apsauginio kremo nuo saulės.

REKLAMA

„Visai neseniai lankiausi pas specialistus pasitarti dėl sausos paakių odos. Išgirdau, kad tiesiog turiu nuolat drėkinti šią vietą. Paakiai yra labai jautri sritis, įvairios užpildų injekcijos gali ne pagerinti, o gerokai pabloginti situaciją“, – įsitikinusi I. Swan.

Renginio viešnia pasakojo bandžiusi ne vieną korėjietiškos kosmetikos produktą. Labiausiai I. Swan patiko veido kaukės, kurių ingredientai garantuoja puikų drėkinimą. „Mano patarimas kitoms moterims būtų visada prieš miegą itin gerai nuvalyti veido odą. Taip pat nenaudoti veidui sausinti rankšluosčio. Vietoj jo įsigykite vienkartinių servetėlių, kurios dar ir parodys, ar tikrai gerai nuvalėte makiažą“, – sakė I. Swan.

REKLAMA
REKLAMA

Renginio nepraleido ir atlikėja Ingrida Martinkėnaitė. Sausą ir itin jautrią odą turinti moteris ypatingą dėmesį skiria kosmetikos priemonių sudėčiai.

„Prieš 15 metų lankiausi Pietų Korėjoje, kur susižavėjau šios šalies grožio suvokimu, didžiule kosmetikos pramone, atliekamais moksliniais tyrimais. Pamenu, kaip mane nustebino paakių kaukės, Lietuvoje tokių dalykų dar nebuvo. Tiek visko prisipirkau, kad kosmetikos užteko bene dvejiems metams“, – prisiminė žinoma moteris.

REKLAMA

Šventėje su dukra apsilankiusi aktorė Redita Dominaitytė pasakojo nesanti apsėsta veido odos priežiūros. Energijos ir jaunatviškumo žinoma moteris semiasi besimaudydama ledinėje upėje. Prioritetą R. Dominaitytė teikia kasdien naudojamoms natūralioms priemonėms, tačiau su dideliu smalsumu dairosi į naujoves. Menininkė bėgant laikui supratusi, kad reikia domėtis šiuolaikinėmis technologijomis ir įvertinti jų naudą.

„Esu išbandžiusi lazerio procedūras, iki šiol neatsidžiaugiu rezultatais. Yra žmonių, kurie kompleksuoja dėl išvaizdos, o iš to kyla psichologinės problemos. Jei grožio pramonė gali tą išspręsti, kodėl nepasinaudojus? Svarbiausia neperlenkti lazdos ir turėti saiką. Pasaulis juda į priekį, siūlo vis naujų atradimų – pasidomėkime jais ir raskime geriausią sprendimą“, – kalbėjo R. Dominaitytė.

Renginio taip pat nepraleido buvęs modelis Simona Starkutė, drabužių kūrėja Sandra Šernė, mados prekės ženklo įkūrėja Sofio Gelašvili, tituluota gražuolė, kosmetologė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė, stilistė, tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė-Mockė su stilistu Joringiu Šatu, pianistė Ieva Dudaitė ir kiti svečiai.

Čia gražuolė? O dar tituluota, greičiau plastinės chirurgijos produktai
Apgailetina "gražuolė"...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų