Košmaras Kalifornijoje: beveik visas Kardashian klanas neteko namų

Šiuo metu Kalifornijoje siaučia itin pavojingi ir jau kurį laiką trunkantys laukinių miškų gaisrai. Gyventojai pradėti evakuoti, o tarp daugybės žmonių, kurie neteko namų, ir puikiai žinomos garsenybės.

76

Kardashian-Jenner klanas čia – ne išimtis.

(76 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian klanas Helovinui apsinuogino: tapo seksualiais angelais

Pasirodo, kad per gaisrus savo namų neteko translytė Caitlyn Jenner ir jos kelis kartus jaunesnė mylimoji Sophia Hutchins. Neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje jos pranešė, kad tiek jos, tiek ir jų augintiniai yra saugūs.

Sudegė ir Khloe Kardashian namai – ji su dukrele True persikėlė pagyventi pas brolį Robą Kardashianą.

Seserį puikiai suprasti galėjo ir Kim Kardashian, mat sudegė bendri jos ir reperio Kanye Westo namai. Pasirodo, kad jie turėjo vos valandą susirinkti savo daiktus.

Ne ką mažiau paveiktos buvo ir Kylie ir Kendall Jenner – jų namai taip pat sudegė. Tiesa, abi merginos šiuo metu keliauja.

Visai neseniai iš savo namų kartu su vaikais evakuota ir Kourtney Kardashian – ugnis įsiveržė jau ir į jos gatvę. Tiesa, galimai jos namui viskas gerai – gaisras toje vietoje neseniai pasibaigė.

Nepasisekė ir kitoms garsenybėms – Jessicai Simpson, Robinui Thicke, Gigi ir Bellai Hadid, Lady Gagai ir kitiems – jų namų, deja, nuo gaisro taip pat nepavyko išgelbėti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų