REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turėjo žiūrovai.

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodė du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukė aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turėjo žiūrovai.

REKLAMA

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą keliauja gimnastė ant stulpo Vaida Aleksandravičiūtė. Teisėjai sakė, kad tokio talento seniai nematė.

Pagal žiūrovų balsus II ir III vietoje atsidūrė jaunieji šokėjai „Demo Kids“ ir triukus ant rankų rodęs bei fizine ištverme sužavėjęs Marius Praniauskas. Scenos profesionalai nusprendė, kad toliau keliauti turi M. Praniauskas.

Pirmosios ant scenos žengė šokėjos. Merginos iš Kauno „Demo Kids“ pratusios nugalėti visuose konkursuose. „Viską padarėte puikiai“, – sakė J. Jankevičius. „Esate šaunuolės, bet trūko iki adatėlės atidirbtų veiksmų“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Antrasis ant scenos žengė Žygimantas Skvarčevskis. Ant bėgimo takelio antrankose bėgęs ir grojęs saksofonu Žygimantas Skvarčevskis šį kartą į sceną pasikvietė bičiulius, profesionalius muzikantus iš Ukrainos.

REKLAMA

„Man labai patiko, pasijaučiau, kaip džiazo festivalyje“, – sakė J. Jankevičius.

„Taip man patinka žymiai labiau. Buvo akimirkų, kai pamiršau, kad čia „Lietuvos talentai“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

Trečiasis ant scenos žengė Erikas Saliuta. Regos negalią turintis vyras dainavo savo kūrybos dainą. M. Mikutavičius pasiūlė šią dainą atlikti „Pageidavimų koncerte“. „Tai buvo labai tikra ir gražu“, – sakė J. Jankevičius.

REKLAMA
REKLAMA

Pasaulio šokių čempionato nugalėtojos Estera ir Smiltė surengė itin teatrališką pasirodymą.

„Pirmą kartą mačiau gatvines princeses. Pasirodymas buvo puikus, galite šokti dar geriau“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Marius Praniauskas rodė triukus ant rankų. Įspūdingas pasirodymas sulaukė teisėjų pagyrų.

„Noriu jus pagirti už tai, kad išgirdote pastabas“, – kalbėjo I. Jankauskaitė. „Estetiškas pasirodymas, viskas gerai atrodė“, – sakė M. Mikutavičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Darote neįmanomus dalykus. Norėčiau pamatyti jus dar kartą“, – kalbėjo J. Jankevičius.

Šokėjas Igoris Žagun scenoje nusprendė parodyti ir savo vokalinius duomenis. Teisėjai turėjo pastabų, kad šokdamas Igoris jaučiasi geriau.

„Daina buvo atlikta prastai... Šiame etape reikėtų 100 proc.“, – kalbėjo I. Jankauskaitė.

Iliuzionistas Algimantas Frankonis į sceną pasikvietė Justiną Jankevičių. Triuko finalas sužavėjo visus teisėjus! „Viskas pavyko efektingai“, – sakė M. Mikutavičius. „Esu magijos fanas, sunkiai nustebinamas. Tai, ką jūs padarėte, buvo netikėta. Jūs mane išdūrėte, esate fantastiškas“, – kalbėjo J. Jankevičius.

REKLAMA

Grupė „Basas pegasas“, su aktoriumi Mariumi Repšiu priešakyje, surengė energingą šou. „Labai noriu, kad už jus balsuotų ir sužinotų, kuo daugiau žmonių“, – kalbėjo I. Jankauskaitė. „Jūsų stilius yra tai, ko aš pasigedau lietuviškoje muzikoje. Esu jūsų didelis fanas“, – sakė J. Jankevičius.

Vaida Aleksandravičiūtė sušoko jautrų šokį ant stulpo. Žiūrovai po pasirodymo plojo atsistoję.

„Prieš jūsų akis – nepaprastai talentingas žmogus. Į jus žiūrint, negalvoji apie triukus, o tik tai, kiek daug gali žmogaus kūnas“, – sakė I. Jankauskaitė.

REKLAMA

„Viduramžiai LT“ sulaukė pagyrų dėl modernumo ir nuotaikingo pasirodymo. „Šiame pasirodyme yra labai svarbus įspūdis“, – sakė I. Jankauskaitė. „Tai jau tapo kokybės standartu. Jūs ir vėl nenuvylėte, buvote originalūs“, – gyrė J. Jankevičius.

Sezono intriga – prie „Lietuvos talentų“ teisėjų komandos prisijungusi dainininkė, aktorė bei dainų kūrėja Inga Jankauskaitė. Žiūrovų itin mylima scenos žvaigždė komentuoja dalyvių pasirodymus bei sprendžia, kas yra vertas keliauti toliau į kitą etapą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Projekto teisėjų kėdes taip pat užima atlikėjas bei vienas iš „galvOK“ žaidimo kapitonų Marijonas Mikutavičius ir humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda žiūrovus iki ašarų prajuokinantis, o kartu ir dalyvius visuomet palaikantis duetas, Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

REKLAMA

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai.

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas... Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

Pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų