Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį TV3 tiesioginiame eteryje muzikinis renginio, kuris buvo skirtas morališkai palaikyti ir finansiškai padėti tiems, kurie atsidūrė didžiausio pavojaus zonoje – mūsų medikams, kovojantiems su koronavirusu.

Šeštadienį TV3 tiesioginiame eteryje muzikinis renginio, kuris buvo skirtas morališkai palaikyti ir finansiškai padėti tiems, kurie atsidūrė didžiausio pavojaus zonoje – mūsų medikams, kovojantiems su koronavirusu.

REKLAMA

Tiesioginio eterio metu, renginio vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius susisiekė su gydytoju otorinolaringologu Dariumi Rauba, kuris pats koronavirusu užsikrėtė slidinėdamas.

„Prisislidinėjau, prisislidinėjau“, – atsakė jis į M. Stasiulio provokaciją, kad šis yra neblogas slidininkas.

Gydytojas pripažįsta, kad iš pradžių nevertino visos situacijos taip rimtai, kaip derėjo, tad dabar tenka dienas leisti saviizoliacijoje ir laukti, kol pasveiks.

„Dabar skaičiai draugų elektroninius laiškus, kuriuos rašė prieš slidinėjimą. Tada juokavome, kad važiuojame koronos draugai ir mes ją sunaikinsime, sudeginsime ir užpilsime žemėmis. Visi tokie drąsūs ir išvažiavome. Galvojome, kad nugalėsime kalnus, nugalėsime ir koronos. Ir dabar nebejuokinga, kai antrą savaitę sėdi ir dar pats tą koroną turi“, – sako jis.

REKLAMA

Po savaitės slidinėjimo jis grįžo namo ir pamatė, kad jam pradėjo kilti temperatūra. Iš pradžių manė, kad tai paprastas gripas, bet vėliau temperatūra dar labiau kilo, pradėjo laužyti kaulus  ir kosulys ėmė stiprėti.

„Tada supranti, kad tavo draugas guli ligoninėje ir pasidaro visiškai nebejuokinga. Įjungi tada mąstymą ir pradedi rašyti į „Facebook“ kitiems „apsiraminkite ir sėdėkite namuose“. Dabar irgi žiūrėjau filmuką, kur žmonės vaikšto parke.

Atrodo, tuščias parkas, kad čia tokio. Bet iš tikrųjų, kai tu nusikosėji seilės pasklinda net 7-8 metrų atstumu aplink tave, nusėda ant žolės, o tada praeina per tą žolę šuniukas arba vaikas ir taip virusą parsinešite į namus“, – sako jis.

D. Rauba nurodo, kad užkratas gali būti visur: ant rankenų, parduotuvėje. Be to, viskas priklauso nuo žmogaus imuninės sistemos, nes net iš jų draugų kompanijos ne visi susirgo koronaviruso, nors visą laiką leido visi kartu.

REKLAMA
REKLAMA

„Nereikia bijoti, kad viskas bus blogai. Dauguma suserga gana lengva forma. Bet jeigu vienas kitą saugosime, galime viską įveikti“, – sako jis.

D. Rauba nepraranda pozityvumo ir sako, kad jis baigęs sirgti galės pakeisti karantinuotus gydytojus, o ir pačiam tas virusas nebebus toks baisus.

Pasak organizatorių, sulaukta stipraus pritarimo ir daug gražių iniciatyvų iš pačios muzikantų bendruomenės, kuri grįžta prie mikrofonų, gitarų, klavišų, būgnų, pultų savo namuose – iš ten šį vakarą ir buvo bendraujama su žiūrovais.

Visos tiesioginės transliacijos metu, žiūrovai trumpuoju telefono numeriu buvo kviečiami aukoti pinigus medikams, kurie gydo žmones nuo koronaviruso, neturėdami tam visų reikalingų apsaugos priemonių. Gydytojams ypač trūko kaukių, respiratorių, pirštinių ir vienkartinių kostiumų.

TV3 kvietimui žmonės nebuvo abejingi ir per visą transliaciją surinkta beveik 128 tūkstančiai eurų. Šie pinigai bus skirti Lietuvos medikams paremti.

VISĄ TRANSLIACIJĄ „M.A.M.A iš namų“ ŽIŪRĖKITE:

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų