Kodėl žinomas Lietuvos moteris persekioja gandai apie nėštumą?

Būti žinomam, vadinasi, gyventi apkalbų ir intrigų sūkuryje? Ne visada, bet kai kurioms žymioms Lietuvos moterims tai tampa pasikartojančiomis kalbomis apie jų nėštumą. Atrodo, jei laukiesi, tai yra tavo asmeninis reikalas, bet žiniasklaida tokius gandus tarsi sekte seka.

Per pastaruosius metus nemažai daliai žinomų Lietuvos moterų buvo lipdoma nėštukės etiketė.

Rūta Ščiogolevaitė

Atlikėja, kuri praėjusią vasarą ištekėjo už mylimojo Rolando Damijonaičio, keliuose tiesioginio eterio filmavimuose pasirodžiusi su pūpsančiu pilvuku, sukėlė didelį žiniasklaidos ir gerbėjų smalsumą. Pati moteris elgiasi paslaptingai ir keistai, mat iš pradžių pilvuką dengė dideliu kaspinu, o po mėnesio neva įsitaisė dirbtinį, kad pašieptų žiniasklaidą skleidžiant gandus. Ar toks moters elgesys nėra keistas? Ar taip nebandoma nuslėpti tikrojo fakto?

Natalija Bunkė

Rudenį, dar prieš skyrybas su antruoju vyru, buvo pasirodę gandų apie Natalijos Bunkės nėštumą. Daugelis tada jau spėjo, kad pora nebe kartu, ir linksniavo, kad nėštumu bandyta išsaugoti santuoką. Netrukus Natalija Bunkė ir jos vyras pranešė apie skyrybas, o praėjus dar ilgesniam laikui, pilvas kaip neauga, taip neauga.

REKLAMA

Kristina Ivanova

Atlikėja ir verslininkė Kristina Ivanova poruojama buvo su daug kuo, ne mažiau gandų buvo pasklidę ir apie jos nėštumą. Atlikėja sako, kad prie tokių kalbų buvo pripratusi ne tik ji, bet ir jos šeima. Negana to, per paskutinę melagių dieną, kuri švenčiama balandžio 1-ają, žiniasklaida išplatino pranešimą apie Kristinos Ivanovos nėštumą.

Mia

Miai dar draugaujant ir skiriantis su buvusiu sužadėtiniu Radvilu Bubeliu pasigirsdavo kalbų apie antrajį atlikėjos nėštumą. Vos tik nelauktai pora susitaikydavo, žiniasklaida imdavo skleisti gandus, neva priežastis yra neplanuotas kūdikis. Pati Mia neskubėdavo neigti pasklidusių gandų, netgi pakurstydavo, nors, kaip vėliau išaiškėdavo, atlikėja nebūdavo nėščia.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų