Knygoje „N.A.M.U.K.A.S.“ – įdomiausi namų pavyzdžiai iš viso pasaulio

Namologija – tai mokslas apie žmonių sukurtas vietas, kuriose galima pasislėpti nuo visų pavojų. Tos vietos, paprastai vadinamos namais, gali būti įvairiausių formų ir paprastai atlieka daug funkcijų.

Aleksandros Mizielińskos ir Danielio Mizielińskio knyga „N.A.M.U.K.A.S.“ – tai trisdešimt penkių įdomiausių namų pavyzdžiai iš viso pasaulio. Juos atrinko nepriklausomų mokslininkų, kurie vadovavosi tik subjektyviais vertinimais, štabas.

Skaitydami šią knygą galite sužinoti daugybę vertingų dalykų. Susipažinsite su architektais, kurie sukūrė namą, ir pamatysite, kurioje šalyje jis pastatytas.

Kiekvienam namui davėme atitinkamą pavadinimą (originalų pavadinimą palikome parašytą mažomis raidėmis).

Piktogramų sistema leis, be kita ko, sužinoti, ar namas stovi dideliame mieste ar miško vidury, ar jis nekenkia aplinkai, ar pastatytas iš medžio, plytų, gal iš stiklo ir metalo, o gal tik iš smėlio ar plastiko. Sužinosite, ar jame yra virtuvė, speciali dirbtuvė ar tik mažas miegamasis.

Parodysime jums, kokie skirtingi gali būti namukai ir kokių be galo keistų sumanymų gimsta architektų galvose. Pamatysite namus, kurie yra praktiški, ir namus, kuriuose svarbiausia ne funkcionalumas, o stulbinama konstrukcija.

REKLAMA

Skaitydami šią knygą suprasite, koks įdomus nuotykis gali būti pažintis su naujais pastatais ir koks nuostabus dalykas yra architektūra.

Knygos leidybą parėmė Lenkijos knygos institutas – ©Poland Translation program.

Aleksandros Mizielińskos ir Danielio Mizielińskio knyga „N.A.M.U.K.A.S.“ (nuotr. leidėjų)Aleksandros Mizielińskos ir Danielio Mizielińskio knyga „N.A.M.U.K.A.S.“ (nuotr. leidėjų)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų