Kirilas – apie naują patirtį TV šou: prabilo apie netikėtumus ir staigmenas

Juoko, emocijų ir geros nuotaikos – nebus per daug niekada. O ypač šiuo daugeliui nelengvu laikotarpiu. Kad karantiną išgyvent būtų lengviau, o švenčių laukt smagiau – sekmadieniais prie TV3 ekranų kvies naujas aktorinio meistriškumo ir improvizacijų šou „Bravo“, kuriame dalyvaus patyręs improvizacijos meistras Kirilas Glušajevas.

7

Naujienų portalui tv3.lt K. Glušajevas neslėpė, kad yra azartiška asmenybė, o ir improvizacija – širdžiai miela, tad jis mielai sutiko dalyvauti šiame šou.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kirilas Glušajevas papasakojo apie azartą ir improvizacijas

Netikėtumas, azartas, humoras ir spontaniškumas – kertiniai laidos akcentai: „Esu azartiška asmenybė, bet teigiama prasme, o ne lošimo ar piniginiu klausimu. Esu azartiškas iššūkio, sveikos rizikos momentais.“

Šiame šou bus daugybė pačių netikėčiausių siurprizų, o į juos visus teks pažiūrėti kūrybiškai.

„Manau, kad kaip ir kiti žmonės, mėgstu siurprizus bei netikėtumus. Nemalonių staigmenų nemėgstu, o šioje laidoje visos staigmenos bus malonios. Jos susijusios su improvizaciniais žaidimais. Improvizacija moko priimti netikėtumus kūrybiškai. Todėl, manau, kad laiba bus kupina iššūkių ir netikėtumų, bet visą tai bus įkvepiantys kūrybai“, – sako aktorius.

Tiesa, nors dalyviai žiūrovams žada nepamirštamą įspūdžių ir juoko kelionę kiekvienoje „Bravo“ laidoje, kurioje, be visa ko, svarbus ir varžymosi momentas. Aktoriai varžysis tarpusavyje – kieno improvizacija bus geriau įvertinta.

„Aš mėgaujuosi procesu. Improvizacija yra žanras, kuris moko mus būti čia ir dabar. Mėgautis tuo, kas vyksta, tad ir improvizuodamas aš negalvoju apie nugalėjimą ar įvertinimą. Žiūrovai vertins improvizacijas labai subjektyviai. Kažkas įvertins vieno ar kito improvizatoriaus asmeninę charizmą, o kažkas – improvizacinius įgūdžius. O dar kažkas įvertins sukurtų istorijų turinį. Tai mes varžysimės, tačiau kas nugalės – nežinome. Vertinimai bus nenuspėjami. Jie priklausys nuo to, kokia publika tą vakarą bus su mumis“, – apie konkurenciją kalbėjo vyras.

REKLAMA

Kirilas pridūrė, jog improvizacija prisideda prie vienybės, tad tai daryti paskatino ir kitus: „Improvizacija vadinami kolektyviniu žanru, todėl konkurencija bus tik it sudedamoji dalis. Improvizuodami mes mokome kitus pasitikėti vieni kitu, atsiremti į kolegą ir iš bet kokio konflikto – išgauti pilnatvę ir vieningumą. To dabar labai trūksta ir reikia. Improvizuokime ir vienykimės.“

Baigdamas pokalbį apie azartą bei improvizaciją, jis pridūrė, kad reikia džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka.

„Kiekvieną kartą mes kažko išmokstame. Mes mokomės būti kas kartą vis nauju. Kiekvienoje laidoje išmokstame kažko naujo, o pagrindinis dalykas, kurio išmokstame laidose – džiaugtis tuo, kas supa mus dabar“, – šyptelėjo Kirilas.

Dar galite spėti prisijungti prie šauniojo aktorių ketverto ir užsiregistruoti į virtualios palaikymo komandos gretas čia: https://www.tv3.lt/bravo. Geras laikas ir juoko dozė – garantuota! Palaikymo komandos narių skaičius labai ribotas. Taigi, skubėkite užsiregistruoti!

Aktorinio meistriškumo ir improvizacijų šou „Bravo“ – nuo gruodžio 6 d. 17.30 val. tik per TV3!

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų