Onkologine liga sergantis Adomaitis prabilo apie sveikatą: „Senatvė nėra džiaugsmas“

Kino žvaigždė Regimantas Adomaitis jau ne vienerius metus serga vėžiu. Anksčiau aktorius aktyviai filmavosi ir vaidino teatre, tačiau dabar jam sunku ir jis beveik niekada neišeina iš namų.

Portalui starhit.ru 84-erių R. Adomaitis pripažino, kad dėl sunkių operacijų jam skauda kojas. Be to, amžius nebėra tas.

„Senatvė atėjo, ir nuo jos nepabėgsi. Bet mano jaunystė ir apskritai visas mano gyvenimas buvo šviesus, nėra ko skųstis. O senatvė nėra džiaugsmas. Čia ir ten skauda. Ir kuo toliau, tuo daugiau. Bet nuo to dar niekam nepavyko apsisaugoti “, – šypsodamasis sako Regimantas.

Prieš kelerius metus pasklido gandas, kad garsiam Lietuvos aktoriui diagnozuotas vėžys. Adomaitis tai patvirtino ir teigė, kad jam atsibodo kovoti su liga, rašoma starhit.ru.

„Turiu onkologinę ligą. Nelabai noriu diskutuoti šia tema. Iš pradžių buvau gydomas, keletą operacijų atlikau čia, Vilniuje. Bet dabar esu pavargęs ir atsisakiau gydymo. Kiek Viešpats man duos, tiek ir gyvensiu. Esu optimistas, gyvenu šia diena “, – sakė filmo „Miražas“ žvaigždė.

Anot jo, jis gyvena iš aktoriaus pensijos, be to, jauniausias sūnus Mindaugas padeda atlikti namų ruošos darbus ir rūpinasi sergančiu tėvu.

Regimantas prisipažįsta, kad niekada negalėjo atsigauti po mylimos žmonos – dainininkės ir aktorės Eugenijos Bajoraitės mirties.

Dar du vaikai gyvena užsienyje – vidurinis sūnus Gediminas jau seniai persikėlė į Londoną, kur turi šeimą: žmoną ir dukrą. Bet vyresnysis sūnus ilgą laiką gyveno JAV, tačiau dabar dėl pandemijos grįžo į Vilnių, kur dirba IT srityje.


Rašyti komentarą...
n
nuostabus
2020-11-22 17:51:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be galo grazus, talentingas aktorius.Reto grozio, tokiu dabar nebera. Labai geri filma Jausmai, Maltaragio malunas, Niekas nenorejo mirti.Linkiu sveikatos, svaeikatos .
Atsakyti
-3

G
Gražina
2020-11-22 19:03:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuostabus ,šviesus žmogus ,pasididžiavimas ,kad gyvenime tenka matyti ir gerėtis tokiu DIDŽIU ŽMOGUM,stiprios sveikatos ,Jums
Atsakyti
-6

P
Petras
2020-11-22 19:08:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvasios stiprybės žymiam Lietuvos meno vyrui.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų