Kino kūrėjas Tarantino paliko delnų atspaudus Holivudo bulvare

„Oskaro“ laureatas Quentinas Tarantino antradienį paliko dar vieną žymę Holivude – savo rankų atspaudus šaligatvyje šalia kino teatro „Grauman Chinese Theatre“.

3

Los Andžele pliaupiant lietui 52 metų amerikietis režisierius, reklamuojantis savo naujausią filmą „Bjaurusis aštuntukas“, nominuotą trims „Auksiniams gaubliams“, sakė, kad jaučiasi labai pagerbtas, galėdamas palikti savo pėdsaką Holivudo bulvare.

„Iš tikrųjų aš to norėjau ne tik per visą savo karjerą – norėjau palikti savo rankų ir kojų atspaudus „Grauman Chinese Theatre“ kieme gerokai anksčiau negu pradėjau karjerą“, – sakė jis, tęsdamas jau seniai gyvuojančią Holivudo tradiciją. Prie to kino teatro tūkstančiai žvaigždžių yra palikę savo rankų ir kojų atspaudus drėgname betone.

„Tai norėjau padaryti visą savo gyvenimą“, – pridūrė jis.

Kartu su Q.Tarantino ceremonijoje dalyvavo austras aktorius Christophas Waltzas, pelnęs „Oskarus“ už vaidmenis šio režisieriaus filmuose „Negarbingi šunsnukiai“ ir „Ištrūkęs Džango“.

„Quentinas glumina, džiugina, trikdo, stebina – bet visų svarbiausia, kad jis suteikia mums pramogą, – sakė Ch.Waltzas. – Norime vis daugiau ir daugiau tokių atspaudų – ir visuomet 24 kadrų per sekundę.“

REKLAMA

Vos prieš dvi savaites Q.Tarantino įsiamžino labiau žinomoje Holivudo Šlovės alėjoje, kur buvo atidengta jo žvaigždė.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Quentinas Tarantino atidengė savo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje

Q.Tarantino, kuris metė vidurinę mokyklą, tvirtindamas, kad daugiau išmoktų savarankiškai, yra pelnęs „Oskarų“ už 2013 metais išleistą juodojo humoro vesterną „Ištrūkęs Džango“ ir juodojo humoro kriminalinę komediją „Bulvarinis skaitalas“, pasirodžiusią 1995 metais.

„Bjaurusis aštuntukas“ buvo nominuotas „Auksiniams gaubliams“ už aktorės Jennifer Jason Leigh sukurtą antrojo plano vaidmenį, scenarijų ir muziką, sukurtą kompozitoriaus Ennio Morricone.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų