Kim sulaukė viešo pažeminimo: Kanye ignoravo pasibučiuoti norėjusią žmoną

Vieni juos dievina, kiti – negali pakęsti, vis dėlto realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir jos mylimojo reperio Kanye Westo santuoka išties daugeliui atrodo pavyzdinga. Vis dėlto visai neseniai gerbėjai pamatė tai, kas juos stipriai nustebino – poros jausmai iš tiesų nėra tokie šilti?

6

Vaizdo įraše matoma, kaip Kanye neatsako į savo žmonos viešą bučinį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim sulaukė viešo pažeminimo: Kanye ignoravo pasibučiuoti norėjusią žmoną

Neseniai įvykusios NBA rungtynės pritraukė ir daugybę žinomų veidų, tarp kurių – ir K. Kardashian bei K. Westas. Amerikietiškų rungtynių metu, per pertraukėles, itin populiari yra speciali kamera, kuri veikia tokiu principu: didžiajame ekrane parodoma pora privalo pasibučiuoti. 

Būtent į minėtos kameros akiratį pateko ir Kim su Kanye. Deja, scenarijus nebuvo toks gražus, kokio visi tikėjosi. Vos tik pastebėjusi, kad kamera rodo juos, Kim ėmė per ekraną siųsti bučinius publikai, o vėliau, specialiai bučiniui papūtusi lūpas, Kim atsisuko į Kanye. Deja, jos pastangos buvo bevaisės – vyras nė neatsisuko, ir toliau liko sėdėti tiesiai.

Tik tiek internautams ir užteko – socialiniuose tinkluose prasidėjo nesibaigiančios spėlionės, kodėl Kanye galėjo šitaip ignoruoti žmonos bučinį. Vieni teigė, kad tai – paprasčiausias atsitiktinumas, ir Kanye akivaizdžiai nepastebėjo, kad jis ir Kim yra rodomi per didįjį ekraną. 

Vis dėlto kiti nebuvo tokie gailestingi – jų manymu, reperis taip pasielgė specialiai. Dar kiti teigė, kad jis Kim iš tiesų myli, paprasčiausiai nemoka savo jausmų išreikšti viešai. 

Primename, kad dar visai neseniai Kim prabilo ir apie vieną Kanye įprotį, kuris jai kelia nerimą.

Kim atviravo, kad net 54 mln. eurų atsiėjusiuose jų namuose, mylimiausias jos vyro kambarys, tikriausiai, yra jo drabužinė. 

„Jis spintoje pašalino visas drabužių pakabas ir dabar turi naują sistemą, kaip lankstyti ir tvarkingai laikyti drabužius. Tai man kelia nerimą, nes vietoje to, kad tiesiog pakabintum, jiems nuolat reikia naudoti garus, kad nebūtų susiglamžę“, – patirtimi dalijosi Kim.

Tiesa, pats Kanye tokiu savo nauju drabužių laikymu itin didžiuojasi. „Vienu metu savo drabužinėje taip galiu matyti visus drabužius“, – teigė jis.


Rašyti komentarą...
A
2020-02-20 23:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ka čia nusirašėt,matot kad jis apsimetė kad nemato,paprasciausiai zmogus juokavo,abu kaip balandeliai o cia...viešai pažeeemino šūda rašot jau tikrai
Atsakyti
0

žurnalistai gaidžiai
2020-02-20 23:26:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepūskit jūs bl** burbulo iš nieko. Kanye tiesiog atsileidęs tipas. Ir nesuprantu kaip jai kelia nerimą ta drabužinė, gi per video kai ji tai pasako, pasako su linksmu veidu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų