Kim Kardashian užkasė karo kirvį su Kanye Westu: pastebėti romantiškai leidžiantys laiką

Panašu, kad Kim Kardashian skyrybos su Kanye Westas yra atidėtos. Gerbėjai įsitikinę, kad pora gali vėl būti kartu.

4

Realybės žvaigždė Kim ir reperis Kanye vasario mėnesį paskelbė apie išsiskyrimą, pranešė thesun.co.u

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kanye West ir Kim Kardashian

Nepaisant to, jog pora dar žiemą pranešė, jog suka skirtingais keliais, tačiau savaitgalį jie buvo pastebėti Malibu restorane. Mėgavosi kuklia vakariene, o šaltiniai tikino, jog jiedu atrodė lyg pora.

Tiesa, apie šiltus jausmus buvo prabilęs ir pats vyras. Kanye rugpjūčio mėnesį per savo naujojo albumo vakarėlį teigė, kad 40 metų Kim vis dar jį myli.

Kim tuomet pasirodė scenoje su vestuvine suknele ir daugelis spėliojo, kad jie iš naujo įteisino savo santuoką.

Slaptas šaltinis taip pat mano, kad pora, kuri kartu turi keturis vaikus, galėtų vėl susiburti po to, kai skyrybų procesas pradėjo lėtėti.

Kalbėdamas apie jų skyrybų procesą, slaptas šalitnis atskleidė, kad jie neskuba oficialiai skirtis.

Šaltinis sakė: „Atrodo, kad Kim ir Kanye išsiskyrimas suartino juos. Jie turi praleisti daugiau laiko kartu, kad kalbėtų apie savo vaikus ir tai, kas jiems geriausia. Jie abu labai palaiko vienas kito karjerą ir padeda vienas kitam, kur tik gali.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad šių metų pradžioje pasaulį pasiekė netikėta žinia – reperis Kanye Westas ir realybės šou žvaigždė Kim Kardashian suka skirtingais keliais. Tiesa, poros nesutarimais prasidėjo jau prieš metus, per karantiną, tačiau paskutinį žingsį jiedu nusprendė žengti dabar.

Užsienio žiniasklaidai nutekintuose poros skyrybų dokumentuose paaiškėjo ir tikroji jų noro nutraukti santuoką priežastis.

„Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė rašė, jog ją ir Kanye sieja „nesuderinami skirtumai“ – būtent tokią priežastį Kim nurodė kaip pagrindinę, verčiančią ją skirtis. Taip pa čia pažymėta, kad ji sieks tapti 4 jų vaikų – North, Sainto, Chicago ir Psalm – mama.

Taip pat Kim reikalavo priteisti terminuotą sutuoktinio paramą iškart po to, kai jų santuoka bus nutraukta. 

Kaip žiniasklaidai teigė artimi reperio šaltiniai, jis tokia sutartimi yra patenkintas. 

Taip pat pora jau aiškinasi, kaip skirstysis savo nekilnojamą turtą, o jų skyrybos, teigiama, bus taikios. „Tarp Kim ir Kanye nėra jokios dramos. Kim nuliūdusi tik dėl to, kad jie nesugebėjo išsaugoti santuokos. Tačiau tam, kad santuoka būtų laiminga, reikia dviejų žmonių. Kim atrodė, kad Kanye nepasiruošęs dėl to sunkiai dirbti ir leistis į kompromisus“, – sakė artimas poros šaltinis.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian pasidalijo jautria nuotrauka: parodė ūgtelėjusius vaikus

Primename, kad vasarą suėjo 8 metai nuo to laiko, kai Kim ir Kanye ėmė susitikinėti.

Tiesa, didžiausi Kim gerbėjai tuo metu abejojo moters jausmų tikrumu – daugelis spėliojo, kad moksliuką primenantis reperis tikrai ilgam nepatrauks jos dėmesio, arba  jog tai paprasčiausias reklaminis triukas.

REKLAMA

Tikriausiai visi poros gerbėjai žino, jog prieš pradėdami savo romantinius santykius, Kim ir Kanye buvo pažįstami. Jiedu susipažino 2004 metais, kai Kim buvo ką tik išsiskyrusi su savo pirmuoju vyru, Damonu Thomas. Tuo metu ji dirbo kaip asmeninė stilistė su prekės ženklu „Brandy“, kuris tuo metu bendradarbiavo su Kanye dėl jo muzikinių koncertų.

Vėliau reperis prisipažino, kad tai jam buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Ne ką gražiau apie dabartinį vyrą dabar atsiliepia ir Kim. „Maniau, kad tu esi patrauklus, malonus, labai šarmingas, linksmas ir galingas – tu man kėlei pagarbą. Tačiau aš buvau tikrai drovi, tyli ir kiek nervinga“, – sakė K. Kardashian.

O štai Kanye, nors ir buvo Kim labai susižavėjęs, jos pavardės teisingai ištarti nesugebėjo. Vienam savo draugui yra pasakęs: „Ar žinai tą merginą, Kim Kardijon?“

2008 metais pora filmavosi bendrame projekte – Kim turėjo vaidinti Kanye įsimylėjusią merginą. „Vaidinau „Žvaigždžių karų“ personažą ir norėjau, kad ji būtų mano princesė Leia, nes ji buvo mano svajonių mergina“, – vėliau Kim motinai Kris Jenner pripažino reperis.

„Pamenu, prie jos labai jaudinausi, o kartu ir didžiavausi, kad ji stovi prieš mane. Ją pamilau anksčiau, nei sugebėjau ją užkalbinti“, – sakė K. Westas.

Tiesa, tuo metu Kim vaikinai buvo visai kitokie, nei Kanye – dažniausiai ji rinkdavosi aukštaūgius sportininkus, su pritrenkiančiais kūnais.

„Vienu metu, kai dar su ja nedraugavau, bet labai to norėjau, ėmiau mąstyti, kad man gali netgi tekti pradėti sportuoti“, – yra juokavęs K. Westas.

Ir nors Kim ir Kanye draugystė tuo metu įgavo pagreitį, jie ir toliau susitikinėjo su kitais žmonėmis. 

Tiesa, Kanye jausmai Kim ėmė vis labiau stiprėti, o vienoje savo dainoje – „Knock You Down“ jis davė aiškią užuominą tuometiniam jos vaikinui. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų