• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šią savaitę socialiniuose tinkluose paplito kalbos, kad lietuviškąja Kim Kardashian vadinama Justina Partikė suka skirtingais keliais su vyru Vyteniu Partiku. To neslėpė ir pati moteris, tačiau nuo viešų komentarų atsisakė ir savo išgyvenimais pasidalijo tik su sekėjais.

18

Šią savaitę socialiniuose tinkluose paplito kalbos, kad lietuviškąja Kim Kardashian vadinama Justina Partikė suka skirtingais keliais su vyru Vyteniu Partiku. To neslėpė ir pati moteris, tačiau nuo viešų komentarų atsisakė ir savo išgyvenimais pasidalijo tik su sekėjais.

REKLAMA

Sakoma, kad nėra namų be dūmų, tačiau ši santykių krizė perėjo į kitą etapą.

Socialiniame tinkle J. Partike vyrą kaltino neištikimybe. Netrukus ir pats Vytenis pasisakė apie šią situaciją.

V. Partikas feisbuke detaliau papasakojo apie santykių krizę ir įrašu sutiko pasidalyti su naujienų portalu tv3.lt

„Gaila, kad daugelio žmonių nuomonė susidaro tik išklausant vieną gyvenimo pusę. Tikrai šiame poste nesiruošiu nieko žeminti ar barstytis purvais, kaip kažkas daro atvirkščiai. Tik patys žmonės atsirinks, kuo tikėti. Kol kas tai mano vaiko mama, todėl net liežuvis neapsiverstų pasakyti kažką nepadoraus ar negražaus. Nežadu teisintis, tik noriu pasakyti, kad ne visada ką sakome, ar rašome yra tiesa… Dažnai būna melas, nes mums skauda. Ar aš blogas tėtis? Paliksiu spręsti visuomenei. Ar blogas vyras? Santykiuose niekada nebūna vieno kalto, santykiai susideda iš dviejų mylinčių širdžių ir jei tos širdelės susipyksta, susipykimas atsitinka dėl dviejų asmenų charakterio nesutapimo, nesutarimo. Nuomonių išsiskyrimo ir kitų asmeniškų priežasčių.

REKLAMA
REKLAMA

Ar aš blogas tėtis? Paliksiu spręsti visuomenei. Ar blogas vyras? Santykiuose niekada nebūna vieno kalto, santykiai susideda iš dviejų mylinčių širdžių ir jei tos širdelės susipyksta, susipykimas atsitinka dėl dviejų asmenų charakterio nesutapimo, nesutarimo. Nuomonių išsiskyrimo ir kitų asmeniškų priežasčių.

REKLAMA

Nemoku vaidinti, esu toks, koks esu. Skaudu tik tas vienas dalykas, kad smerkti puola tie, kurie girdėjo vieną pusę. Skaudžiausias dalykas, kai yra manipuliuojama vaikais, ir juodinamas bei drabstomas visais įmanomais purvais vyras, vaikų tėvas . Kuris šioje situacijoje visiškai nieko blogo nepadarė. Bet nieko naujo. Ne pirmas kartas. Ir tie storiai, kurie keliami, nesugebu jų suprasti.

Justina buvo nuostabi namų šeimininkė, rūpestinga mama, stengėsi būti ir rūpestinga žmona. Tiesiog ne visada lemta būti kartu. Mes bandėme, stengėmės, lipdėme, bet viskas sudužo į šipulius. Kokia meilė, kai žemini viešai savo mylimą žmogų, manau, tuomet nebelieka pagarbos, o galų gale ir meilės. Bet kokiu atveju, jai noriu padėkoti už dukrą, už gražias akimirkas, kurias turėjome kartu. O šiandien, kad ir kaip širdis plyštų, tariu ate! Kas sieja dėl vaikų, tai viešai galiu pasisakyti, padėsiu, kuo tik galėsiu, pasiimsiu pas save, kada turėsiu galimybę, o dėl finansinių niuansų, manau, susitarsime. Ir jei kam įdomu kitas aspektas, ko gero, toje istorijoje figūruojantis kaip pagrindinis, tai TIKRAI neturiu kitos moters!“, – rašė V. Partikas.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2020-ųjų spalio 3-iąją pora sumainė aukso žiedus.

Justina tą kartą pasipuošė suknele, kuri pabrėžė jos moteriškas kūno formas, išryškino taliją. Viršutinė suknelės dalis buvo pastebima iš tolo, kadangi visa blizgėjo. Plaukus dailiai sušukavo, o kelias sruogeles paliko priekyje.

Ji atrodė nepaprastai elegantiškai. Nepaprastai žaviai atrodė ir Justinos mylimasis Vytenis, kuris pasipuošė tamsios spalvos kostiumu bei baltos spalvos marškiniais. Jo kaklą papuošė itin prabangiai atrodantis aksesuaras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Per šiuos metus išgyvenome be galo daug. Nuo labai linksmų akimirkų iki ašarų pakalnių… Kartu pradėtas gyvenimas, piršlybos, pastojimas, vaikelio netektis, karantinas – visko tiek daug, bet mes laikomės tvirtai. Kad ir kas benutiktų, remiamės į vienas kitą. Blogus dalykus paliekame praeityje ir žvelgiame į ateitį su šypsenomis ir viltimi, kad visi mūsų norai ir siekiai išsipildys. Per metus tikrai nemažai apsišlifavome prie vienas kito charakterių, išmokome vienas kitą geriau suprasti, priimti tam tikrus trūkumus“, – atviravo ji.

REKLAMA

Vis dėlto galutinį sprendimą vestuves kelti dar šiais metais, jiedu priėmė palyginus neseniai: „Prieš kokią gerą savaitę sumąstėme, kad visgi nėra ko laukti. Praėjo metai. Kaip mylėjome vienas kitą, taip ir mylėsime, kaip barėmės, taip ir barsimės, tačiau vis tiek kartu žengiame koja kojon, tad metas imti jautį už ragų ir kelti vestuves.“

O štai dabar jiedu jau įsigyveno į pasiruošimo šventei rūpesčius, ėmė tvarkyti svarbiausius su tuo susijusius reikalus. „Nebūtume mes, jei visko patyliukais nebūtume pradėję organizuoti. Apie mūsų sumanymą žinojo tik keli artimiausi draugai, kurie mus palaikė. Greitai susiradome sodybą, vedėja, dekoratorę. Stebuklingai ta data buvo laisva visiems. Nulėkėme paduoti pareiškimų ir pradėjome dėlioti detales“, – pasakojo Justina.

REKLAMA

Tiesa, metų draugystės sukaktuvių paminėjimo išvakarėse porai teko susidurti ir su nemalonumais – abu taip stipriai susiriejo, kad Justina naktį nusprendė praleisti ne namuose.

„Tai buvo tikrai ypatinga, nors iš vakaro ir apsibarėme, ir aš likau nakvoti pas draugę. Tačiau Vytenis nenuleido rankų ir paprastą dieną padarė kupiną emocijų. Man būnant pas draugę ir bumbant ant būsimo jaunikio, išgirdau prie jos namo garsiai grojančią muziką. Jis užleido savo dainą „Tekėk“. Pikta nuėjau pasižiūrėti, tačiau pamačiau jį ir man pakirto kojas. Stovi prie mašinos visas gražus, su šviesiu kostiumu, glėbiu gėlių… Širdis į kulnus. Ir kurgi čia bepyksi? Pamiršau visus nesutarimus per porą sekundžių. Padavė man savo dovanotą suknelę, batelius, liepė susiruošti ir išsivežė mus į ypatingą restoraną su mūsų būsimais liudininkais, o po visko važiavome pas draugus į Šventąją, kur sukaktį paminėjome labai smagiai“, – anksčiau pasakojo ji.

Pora taip pat neseniai susilaukė ir mažylės, kuri pasaulį išvydo gegužės mėnesį.

Matesi,kad čia netikta. Tik vaidiba.
Nei ju kas zino,nei jie kam idomus


Dar neseniai gyrėsi gyrėsi, apsikabinę savo laime, jau skiriasi.Tos vestuvinės nuotraukos,pusnuogė išsipaišius nuotaka..Aš gal senamadiškų pažiūrų, bet man šiuolaikinių nuotakų drabužiai bjaurūs išsišokantys.Prisidengusios nuogybes skarmalais

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų