Kim Kardashian išsižadėjo minia sekėjų: ši bando sulaikyti nauju kadru

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaidą apskriejo nekoreguotos Kardashian seserų nuotraukos iš paplūdimio Meksikoje. Vandens malonumais mėgavosi garsiosios Kim ir Kourtney. Tąkart daugiausiai apkalbų atiteko reperio Kanye Westo žmonai.

30

Dviejų dalių bikinį apsivilkusi žvaigždė buvo užklupta paparacų ir parodė savo tikrąją figūrą. Paviešintos atostogų nuotraukos netrukus susilaukė karčių komentarų internete – neva be fotošopo garsioji Kim atrodo nekaip.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian išsižadėjo minios gerbėjų: ši vėl vilioja seksualiu kadru

Nuotraukų paviešinimu ir tūkstančiais nemalonių komentarų viskas nesibaigė. Ėmė nykti populiariųjų Kim Kardashian socialinės erdvės profilių sekėjai. Jų skaičius per keletą dienų sumažėjo net 100 tūkstančių. Šie piktinasi neva realybės šou žvaigždė čia – visiškai nenatūrali.

Akivaizdu, kad moteris nutarė visko taip nepalikti – griebėsi itin seksulių priemonių. „Instagram“ ji pasidalijo provokuojančia asmenuke. Joje parodė įdegusį pilvuką ir atidengė krūtinę.

Kim užima penktą vietą tarp pačių populiariausių „Instagram“ tinklo vartotojų. Ją Čia seka 98,7 milijonai žmonių. Ją lenkia tik tokio žvaigždės kaip Ariana Grande, Beyonce, Taylor Swift ir Selena Gomez.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų