Kiek milijonų uždirba kino žvaigždės?

Leidinio „Business Insider“ žurnalistai nutarė pasiknaisioti kino žvaigždžių sąskaitose. Kiek už vieną Holivudo filmą uždirba didžiausios pasaulyje kino žvaigždės?

Solidžiajam 20 milijonų dolerių klubui priklauso tokie aktoriai kaip Robertas Downey jaunesnysis, Leonardo DiCaprio, Sandra Bullock, Angelina Jolie, Denzelis Washingtonas ir Mattas Damonas.

Didžiausias atlygis už kino filmą priklauso aktoriui Leonardo DiCaprio. Už vaidmenį filme „The Wolf of Wall Street“ aktoriui buvo sumokėti 25 milijonai dolerių. 

„Oskaro“ nominacija už filmą „American Sniper“ padidins ir aktoriaus Bradley Cooperio algą. „Business Insider“ skelbia, kad aktoriaus alga turėtų išaugti nuo 15 iki 20 milijonų dolerių. Dwayne'as Johnsonas už vaidmenis filmuose taip pat gali tikėtis uždirbti 14-15 milijonų dolerių. Skelbiama, kad toks atlygis jam buvo sumokėtas už filmą „Hercules“ ir vasarą pasirodysiantį „San Andreas“.

Keturių dailiosios lyties atstovių atlygis taip pat siekia 15 milijonų dolerių už vaidmenį. Į šią ketveriukę patenka aktorės Sandra Bullock, Angelina Jolie, Melissa McCarthy ir Jennifer Lawrence.

REKLAMA

Įdomūs faktai: Sandra Bullock už filmą „Gravity“, pasaulyje uždirbusį daugiau nei 70 milijonų dolerių, gavo kuklų atlyginimą –10 milijonų dolerių.

Jos kolegė Angelina Jolie už filmą „Maleficient“ savo sąskaitą papildė daugiau nei 15 milijonų dolerių.

Jennifer Lawrence už vaidmenį filme „The Hunger Games: Catching Fire“ buvo sumokėta 10 milijonų dolerių. Manoma, kad už naująjį filmą „Joy“ aktorės atlygis sieks 15 milijonų dolerių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų