Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rugsėjo 8-tą dieną TV6 eteryje jau trečiąjį sezoną pradeda laida „Gyvūnų manija“. Sezono pradžią laidos kūrybinė grupė atšventė kartu su įspūdingo dydžio ir grožio šunimis – berno zenenhundais.

Rugsėjo 8-tą dieną TV6 eteryje jau trečiąjį sezoną pradeda laida „Gyvūnų manija“. Sezono pradžią laidos kūrybinė grupė atšventė kartu su įspūdingo dydžio ir grožio šunimis – berno zenenhundais.

REKLAMA

O kokia gi šventė be torto? Laidos vedėja Monika Juodeikaitė iškepė specialiai šunims skirtą daržovių ir varškės tortą.

Nuotaikinga ir švietėjiška laida apie gyvūnus bei gamtos pasaulį toliau lankysis svarbiausiuose renginiuose, supažindins su įvairiomis gyvūnų veislėmis, kalbins ekspertus, kurie pasidalins savo patirtimi ir naudingais patarimais.

Laidos naujiena – rubrika, kurioje gamtos mylėtojai, ekspertai ir savo srities profesionalai: Ingrida Meškinytė – jaunoji ornitologė, gamtos ekspertė, Marius Čepulis – gamtos fotografas, zoologijos magistras, knygų apie gamtą autorius, ornitologas, Gerardas Paškevičius – herpetologas, varliagyvių ir roplių specialistas, daugeliui geriau žinomas kaip „Džiunglių žmogus“ ir kiti, pasakos temines istorijas ir dalinsis savo patirtimi, nuotykiais, mokys žiūrovus pažinti gamtą, suprasti joje vykstančius procesus, kaip reikia ja rūpintis, gerbti ir mylėti. Sužinok, suprask, išmok – šios rubrikos šūkis, kuris skatins kartu kurti darnią aplinką ir ją puoselėti.

Kaip ir ankstesniuose sezonuose laidoje daug dėmesio bus skiriama atsakingam elgesiui su gyvūnais. Gyvūno šeimininkas turi būti: kultūringas, išmintingas, kantrus ir atsakingas, nesvarbu, kokį gyvūną augintų. Specialistai nagrinės temas nuo aktualių šeimininkams naujokams iki veteranų, kurie susiduria su gyvūno senatvinėmis ligomis ir pasikeitusia priežiūra.

REKLAMA

Trečiojo sezono pradžią laidos kūrybinė grupė atšventė kartu su veislyno „Berno vega“ berno zenenhundais: Zeta, Zeusu, Amara, Estrella ir Tope. Įspūdingo grožio ir dydžio šunys yra daugybės tarptautinių, įvairių šalių, grupių ir BIS apdovanojimų čempionai.

Reikšmingiausi laimėjimai – geriausio parodoje mažo šuniuko EDS apdovanojimas 2016 metais, net du kartus iškovoti Europos jaunimo klasės titulai 2016 ir 2017 metais bei vice pasaulio nugalėtojo titulas 2018 m.

Kokia šventė be torto? Laidos vedėja Monika Juodeikaitė nusprendė iškepti šunims skirtą tortą - įprastą biskvitą pakeitė padas be cukraus iš mokrų, cukinijų, kiaušinių ir šiek tiek miltų, o saldų pertepimą – grietinės ir varškės kremas. „Tokį sveiką skanėstą šunims gali iškepti kiekvienas, internete daugybė šunims skirtų tortų receptų, tiesa daugiausia užsienio kalba.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį ir pritaikykite bei drąsiai keiskite ingridientus pagal savo šuns poreikius ir tai, ką jis mėgsta. Prieš kepdama tortą berno zenenhundams tariausi su veislyno įkūrėja Egle Šulciene. Iš karto nusprendėme, kad recepte naudojamą riešutų sviestą reikia pakeisti. Šis ingredientas netinka šunims“, – patarimais kaip iškepti tortą tinkamą šunims dalinasi laidos vedėja.

REKLAMA
REKLAMA

Šventėje dalyvavo ir praėjusio sezono „Gyvūnų manijos“ laidose ne kartą rodytos šio veislyno šeimos narės - sesės Austėja ir Goda Šulcaites.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų