Kerbedis garbinamas gerbėjų: atskleidė, kas gyvenime jam svarbiausia

Šeštadienį socialinio tinklo „Facebook“ vartotojus pasiekė džiugi žinia – savo paskyroje Kastytis Kerbedis pristatė naujausią dainą „Mėlynakė“.

17

Stipri ritmika, lengvai įsimenamas tekstas ir itin gerai juntama paties dainininko energija – tai daugiau nei meilės daina, tai vienareikšmiškai naujas K. Kerbedžio hitas, rašoma pranešime spaudai. 

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kerbedis garbinamas gerbėjų: atskleidė, kas gyvenime jam svarbiausia

Ne kartą sakęs, kad gyvenime jam svarbiausia meilė, K. Kerbedis ir vėl įrodė, kad moka ne tik mylėti, bet ir dainuoti meilę. Savo kūryboje dainininkas atskleidžia, koks įvairiapusiškas tai yra jausmas – nuo graudinančių ir melancholiškų kūrinių iki dainų, tarsi nešančių klausytoją ant sparnų.

Tokia yra ir „Mėlynakė“ – energinga, jausminga, pozityvi ir neleidžianti nustygti vietoje! 

Naujoji daina iškart pelnė atlikėjo gerbėjų, negailėjusių teigiamų atsiliepimų, simpatijas – kai kurie gyrėsi jau išmokę ir dainos tekstą. Internete ji jau perklausyta daugiau nei 11 tūkstančius kartų ir susilaukė daugiau nei po 350 reakcijų tiek „Facebook“, tiek „Youtube“ platformose. Ir tai tik šios dainos sėkmės pradžia!

Gyvai naujausią dainą pirmieji išgirs vilniečiai Kastyčio Kerbedžio koncerte gruodžio 5 d. koncertų salėje „Compensa“, kiek vėliau – gruodžio 27 d. – atlikėjas ją tikrai atliks ir koncerte Palangoje!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų