• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Velso princesė Kate kartu su princu Williamu dalyvavo Šventojo Patriko dienos minėjime, kur kartu sakė jaudinančią kalbą.

Velso princesė Kate kartu su princu Williamu dalyvavo Šventojo Patriko dienos minėjime, kur kartu sakė jaudinančią kalbą.

REKLAMA

Pora aplankė 1-ąjį airių gvardijos batalioną Alderšote, kur dalyvavo kasmetiniame Šventojo Patriko dienos parade ir abu pasakė jaudinančias kalbas, rašo mirror.co.uk.

Tai pirmas kartas, kai Kate, kaip pulkininkė, dalyvavo parade, nes neseniai ji lankėsi 1-ajame airių gvardijos batalione Solsberio lygumoje.

Princesė, vilkėdama pagal užsakymą pasiūtą žalios spalvos Catherine Walker paltą ir prie jo priderintą skrybėlę, įteikė tradicija tapusį keturlapį dobilą karininkams ir gvardiečiams, kurie savo ruožtu jas dalins eilėms, taip pat pulko sargybiniui – airių vilkšuniui. Prie palto pati moteris buvo prisisegusi subtilią detalę – keturlapių dobilų puokštelę.

Paradas baigėsi karališkuoju saliutu ir eisena.

Jos vyras Williamas yra kadenciją baigiantis pulkininkas ir kalbėjo apie savo „neįtikėtiną liūdesį“ atsisakydamas šio vaidmens.

REKLAMA
REKLAMA

Jis sakė: „Šv. Patriko dieną esu su jumis, tačiau man nepaprastai liūdna sakyti šią kalbą, nes tai iš tiesų reiškia, kad mano, kaip pulkininko, laikas baigėsi. Turėti šį titulą buvo viena didžiausių mano gyvenimo garbių; didžiuojuosi viskuo, ką jis simbolizuoja, kaip ir didžiuojuosi kiekvienu iš jūsų.“

REKLAMA

Tačiau jis pridūrė: „Galbūt aš pasitraukiu, bet dabar turite 11-ąją pulkininkę Catherine, kuri yra atsidavusi, susitelkusi ir jau dabar neįtikėtinai ištikimą.“

O Kate savo kalboje pridūrė: „Tikrai negalėčiau daugiau didžiuotis, kad šiandien stoviu čia prieš jus. Man tikrai didelė garbė būti jūsų pulkininke. Esu čia, kad išklausyčiau jus, ir palaikyčiau visuose jūsų darbuose – tai nelegva atsakomybė, kurią prisiimu. Tačiau prieš baigdama noriu padėkoti pulkininkui Williamui. Jis visada kalbėjo apie savo didžiulį pasididžiavimą šiuo pulku. Žinau, kad jis ir toliau palaikys mus visus.“

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų