• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį savaitgalį pilnutėlėje Žalgirio arenoje praūžė išties karališka šventė – Kastyčio Kerbedžio koncertas „Visoms karalienėms“. 

24

Praėjusį savaitgalį pilnutėlėje Žalgirio arenoje praūžė išties karališka šventė – Kastyčio Kerbedžio koncertas „Visoms karalienėms“. 

REKLAMA

Jau besirenkančius žiūrovus į koncertą pasitiko fortepijono garsų magija, o prasidėjus koncertui, ovacijos nenutildavo po kiekvienos dainos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Gerbėjos nešė tiek gėlių, jog rodės scena tuoj paskęs jose.

Jau pirmoje koncerto dalyje siurprizas – skambant dainai „Pilnatis“ žiūrovai gėrėjosi baleto šokiu, kurį atliko KVMT primarijus Gintaras Visockis su partnere iš Malaizijos Teo May Jean. 

Antoje dalyje, pasikeitęs sceninį kostiumą (viso kostiumus keitė tris kartus) Kastytis visus užbūrė aukščiausio vokalinio lygio penkių dainų siužetine linija su tokiomis dainomis, kaip „Skriski“, „Išsaugoti tave“, „Nakty“, „Mano meile, žinok“.

REKLAMA
REKLAMA

Gerbėjos vieną po kito į viršų kėlė plakatus „Tu esi mūsų karalius“ ar „Kastyti, Tu balsas, kurį mylim“.

Trečioje koncerto dalyje – dar vienas siurprizas – įvyko piršlybos scenoje!

Kastyčio geri draugai Paulius ir Simona atskrido iš Londono, kad sudalyvautų koncerte. Bet apie Kastyčio ir Pauliaus sugalvotą planą būsimoji nuotaka nieko net nenutuokė, kas jos laukia toliau.

REKLAMA

Simonai, kaip ir visai „Žalgirio arenai“, tai buvo netikėta. Emocijos liejosi per kraštus!

Daugiau nei dvi valandas be pertraukos trukusioje šventėje nesibaigiačios ovacijos vertė kelis kartus kartoti mylimas klausytojų dainas.

O šiandien nenuilstantis scenos „senelis“ Kastytis Kerbedis skelbia dar vieną ypatingą koncertą – muzikinę šventę, skirtą Mamos dienai.

Gegužės 4-ąją Šiaulių arenoje jis surengs koncertą pačioms mūsų brangiausioms – mamoms.

„Daug gražių dalykų mes galime turėti savo gyvenime, bet mamą tik vieną visame plačiame pasaulyje. Visos mamos nusipelno atskiros padėkos“, –  sako charizmatiškasis atlikėjas. 

Kerbedžio balsas nuostabus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų