• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis dar rugsėjo pabaigoje išskrido už Atlanto. Po beveik mėnesį trukusių atostogų JAV ir Meksikoje, atlikėjas dalinasi savo įspūdžiais.

28

Vienas žymiausių Lietuvos atlikėjų Kastytis Kerbedis dar rugsėjo pabaigoje išskrido už Atlanto. Po beveik mėnesį trukusių atostogų JAV ir Meksikoje, atlikėjas dalinasi savo įspūdžiais.

REKLAMA

Jau ne pirmą kartą Kalifornijoje viešėjęs atlikėjas turi savo pamėgtas vietas, kurias su dideliu malonumu kaskart aplanko.

Viena iš jų – Grifito observatorija, įsikūrusi ant Holivudo kalvos esančiame Grifito parke, nuo kurio atsiveria įspūdinga Los Andželo panorama, bei nuostabus vaizdas į Ramųjį vandenyną.

Kita vieta, kurią visada aplanko atlikėjas – InterContinental viešbučio viršutiniame aukšte esantis restoranas ir apžvalgos aištelė.

Tai aukščiausias vakarinės pakrantės pastatas, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantys saulėlydžio vaizdai. Kita privaloma stotelė - Holivudo šlovės alėja, kurioje įamžinti ir K.Kerbedžio mėgiamų atlikėjų vardai.

REKLAMA
REKLAMA

Be to, kaskart viešėdamas Los Andžele, atlikėjas visada aplanko ir San Diego:

„Nežinau, kodėl, bet jaučiu ypatingą trauką šiam miestui“, – sako K. Kerbedis.

Dar būdamas Lietuvoje, K.Kerbedis jau žinojo, kad apsilankys keliuose ypatinguose koncertuose.

REKLAMA

„Iš Los Andželo nuvykome į šalia esančią Pasadeną, kurioje apsilankėme grupės Coldplay koncerte. Pats koncertas paliko tikrai įdomų įspūdį, o jau tos apyrankės!...“, – šypsosi Kastytis.

Po savaitės Los Andžele K.Kerbedis apsilankė atlikėjos PINK koncerte naujame „SoFi“ stadione, kuris pastatytas buvusioje Holivudo parko lenktynių trasos vietoje.

„Tas koncertas – tikras kaskadininkų šou, bet tikrai įspudingas“, – pasakoja Kastytis.

Dar viena vieta, kurioje apsilankė K.Kerbedis – Graumano kinų teatras (TCL Chinese Theatre). Tai kino teatro rūmai  Holivude, kuriuose vyko popmuzikos žvaigždės Taylor Swift koncertinio filmo „Eras Tour“ premjera.

REKLAMA
REKLAMA

„Niekada nemaniau, kad dokumentinis-muzikinis filmas man paliks tokį didelį įspūdį. Tiesiog aukščiausia klasė!“

Paskutinę atostogų savaitę žymusis atlikėjas praleido Meksikos paplūdimio kurorte Puerto Valjarta Ramiojo vandenyno pakrantėje.

„Į Lietuvą grįžau pilnai pailsėjęs ir galiu 100 procentų kibti į darbus“.

O darbų laukia tikrai daug – įrašai studijoje, naujos programos sudarymas ir pasiruošimas koncertui „Visoms karalienėms!“, kuris vyks Žalgirio arenoje Moters dieną kovo 8-ąją.

„Programoje tikrai bus visi hitai, keletas visiškai naujų dainų ir bus netikėtumų, pavyzdžiui išduosiu truputį paslapties – noriu į koncertinę programą sugrąžinti man labai mielą dainą, kurios jau seniai nedainavau – „Vėjai keturi“, – paatviravo Kastytis Kerbedis.

pedo partietis,neidomus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų