Vienas užsienyje tarnaujantis britų karys savo mylimosios rankos paprašė palikęs įrašą telefono atsakiklyje – tačiau per klaidą surinko svetimą numerį.

Jausmingą meilės prisipažinimą išklausė ne nėščia kareivio draugė, o 44 metų svetima moteris.

Nenorėdama jaunos poros meilės statyti ant kortos, moteris kreipėsi į žiniasklaidą, ieškodama minėto vyro ar jo išrinktosios. Tačiau nepaisant to, kad kelios radijo stotys ir laikraščiai pradėjo dide

les akcijas, praėjus savaitei po piršlybų nei karys, nei jauna moteris neatsiliepė.

90 sekundžių įraše karys, kuris greičiausiai tarnauja Afganistane, kalba apie tai, kaip myli savo draugę Samanthą ir jųdviejų dar negimusį kūdikį. Pabaigoje jis klausia, ar ji sutinka už jo tekėti. Pagal vyriškio akcentą galima spręsti, kad jis kilęs iš Anglijos šiaurės rytų.

Jaunas vyras pasakoja ir apie savo tarnybą. „Vienas mano draugų ką tik išlėkė į orą. Todėl man liūdna, labai liūdna. Man liūdna ir todėl, kad negaliu su tavimi pakalbėti. Bet paskambinsiu tau vėl kitą mėnesį“, – teigiama įraše.

Britų armijos atstovė sakė, kad sunkiai tikėtina, jog vyras viešai atsilieps. „Tai yra asmeninė žinutė ir jam galbūt šiek tiek nejauku, – sakė ji. – Kiek pažįstu karius, jis greičiausiai vengs viešumos, jei tik galės“.


Rašyti komentarą...
2011-01-31 15:12:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

x
xxx
2011-02-13 23:04:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia nuostabi istorija, pasipirdo, bet ne tai :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų