Karštoje treniruotėje akį traukė įspūdingi Jolantos Leonavičiūtės batai

Ką tik gimtadienį atšventusią fitneso trenerę ir televizijos laidų vedėją Jolantą Leonavičiūtę galima sutikti sportuojančią vaizdingose sostinėse vietose. Saulėtomis vasaros dienomis žavi mergina dar labiau dailina nepriekaištingas kūno formas atvirame ore.

22

J. Leonavičiūtė neslepia rudeniop ir vėl ketinanti sudalyvauti fitneso čempionate, o artimiausiuose žinomos moters planuose – jau rugpjūtį Širvintų rajone vyksiantis ekstremalus bėgimas per pelkes naktį „Bebro kelias“. Žinoma mergina neslepia, kad dalyvavimas tokiose varžybose jai yra malonus iššūkis ir savo jėgų išbandymas.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J.Leonavičiūtės vasara - su įspūdingais šuoliais

„Vasarą mėgstu sportuoti lauke, gamtoje. Atlieku įvairius pratimus, prasibėgu, žinoma, jei orai leidžia. Be abejo, ir sporto salėje nemažai laiko praleidžiu, nes dirbu trenerės darbą ir dar asmeniškai pati treniruojuosiu“, – apie savo kasdienius sporto ritualus kalbėjo pašnekovė.

Sostinės parkuose ar vaizdingose vietose prie Baltojo tilto J. Leonavičiūtė vilniečių nuostabai mėgsta sportuoti ir su Lietuvoje vis dar naujove – sportiniais „Kangoo Jumps“ batais. „Apie šiuos batus pirmą kartą sužinojau gal prieš porą metų. Iš karto kilo noras juos išbandyti, pačiai įsitikinti, ar smagu su jais sportuoti. Užsidėjau, pasimatavau, išbandžiau juos atlikdama įvairius veiksmus, pratimus. Naujovė mane sužavėjo tuo, kad lauke galima su šiais batais bėgioti, šokinėti, atlikti įvairių įdomių pratimų“, – pasakojo J. Leonavičiūtė, prisipažinusi visada su didžiausiu malonumu mėgstanti išbandyti sporto pasaulio naujienas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų