Karščiausia šou „2 Barai“ dalyvė: pasipiršau su spurga po keturių valandų sekso

21-erių fotomodelis, būsima dizainerė Tori Vikk – išskirtinės išvaizdos mergina, kurią gatvėje praeiviai dažnai palydi žvilgsniu. Realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ kūrėjai įsitikinę, kad stipriosios lyties atstovai tikrai turės kur paganyti akis, nes seksbombos vardą užsitarnavusi Tori drąsiai demonstruoja savo privalumus. „Pasipiršau su spurga po keturių valandų sekso“, – jau pačioje pirmoje laidoje intriguos vilioklė Tori Vikk.

148

Tori Vikk užburia ne tik savo apvalumais, bet ir spalvinga asmenybe. Jos ranką nuo riešo iki peties puošia tatuiruotės, o plaukų spalva keičiasi taip dažnai, kaip ir nuotaika. Pasak Tori Vikk, į realybės šou ją nenoriai išleidžiantis sužadėtinis Marius prisiekė kas dieną važinėti į greitkelyje Kaunas – Klaipėda įkurtus barus.

(148 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „Du barai" dalyvių atranka

„Marius – mano sielos dvynys. Mes net gimę tą pačią naktį, todėl galiu drąsiai teigti, kad jis lygiai taip pat, kaip ir aš džiaugiasi matydamas laimingus ir sėkmės link kopiančius žmones. Marius visą laiką bus šalia ir mane palaikys“, - šypsodamasi pasakojo jau šį sekmadienį startuosiančio realybės šou dalyvė Tori Vikk.

REKLAMA

Tačiau pasak projekto prodiuserių, pasimatyti su artimaisiais dalyviams nebus paprasta, nes pasimatymams nebus skirta laiko, o jei ir pavyks pabendrauti darbo metu bare – tai tik stebint vaizdo kameroms. „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviai bus filmuojami ir stebimi kiaurą parą.

Jau pirmoje realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laidoje įspūdingų formų Tori Vikk atskleis pikantiškas gyvenimo detales. Dažnai vyrų dėmesio sulaukianti mergina bus itin atvira ir atskleis kaip pasipiršo savo mylimajam. „Aš pirma jam pasipiršau su spurga po keturių valandų sekso“, - intriguos ji.

21-erių fotomodelis prisipažįsta, kad po pirmojo realybės šou etapo nusprendė nedalyvauti šiame projekte, tačiau sulaukus prodiuserių skambučio mergina pakeitė nuomonę ir jau šį sekmadienį keliones ir vasarą kartu su mylimuoju iškeis į darbą bare. Tori Vikk atskleidė, kad ji nesistengs realybės šou laimėti visais įmanomais būdais, nes pasak jos, dėl pergalės padaryti viską gali tik tie, kurie nėra tikros asmenybės.

„Tiesa sakant, pergalė – dabar man tikrai nėra prioritetas. Žinoma, laimėti gera visiems. Tačiau dabar didžiausią pergalę jaučiuosi pasiekusi savo asmeniniame gyvenime. Ateinu čia ne laimėti, o dalyvauti, pasidalinti savo patirtimi, požiūriu į gyvenimą. Žiūriu į šį projektą kaip į naują iššūkį. Man tai – vasaros stovykla. Tikiuosi, kad galbūt kam nors tapsiu pavyzdžiu, kažką apsaugosiu nuo savo klaidų, kitiems – parodysiu, kad galima gyventi truputėli kitaip – aukštyn kojomis. O tie, kurie teigia, kad dėl pergalės gali padaryti viską, mano nuomone, paprasčiausiai stokoja asmenybės“, - drąsiai rėžė projekto dalyvė.


Rašyti komentarą...
a
as
2016-06-25 19:58:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet kada prireikus tik tam reikalingas receptas
Atsakyti
0

Z
Ziurek
2016-06-25 21:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai,vel kazkokia silikonine kekse...
Atsakyti
-1

K
Kokia "garbe"
2016-06-25 22:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pati pasipirso. Su tokiais ispudingais apvalumais ir niekas neeme:D
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų