REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalius Karolis III savo sūnaus princo Harry žmonai Meghan Markle sugalvojo pravardę, kuri leidžia suprasti, ką jis mano apie Sasekso kunigaikštienę.

Karalius Karolis III savo sūnaus princo Harry žmonai Meghan Markle sugalvojo pravardę, kuri leidžia suprasti, ką jis mano apie Sasekso kunigaikštienę.

REKLAMA

M. Markle yra žinoma daugybe pravardžių ir titulų, tačiau, pasirodo, yra viena, kurią jai specialiai suteikti dabartinis Didžiosios Britanijos karalius Karolis III. 

Monarchas Sasekso kunigaikštienei davė pravardę dar tada, kai Meghan ir princas Harry buvo aktyvūs karališkosios šeimos nariai. 

Tokia pravardė pasirinkta ne šiaip sau

Pasak karališkosios žurnalistės ir knygų autorės Katie Nicholl, karalius Karolis III esą vadino Meghan pravarde „Tungsten“, skelbia  portalas „Mirror“. Lietuviškai tai reiškia volframą – vieną iš tvirčiausių metalų. 

Kaip teigiama, tokia pravardė pasirinkta dėl asmeninių M. Markle savybių – tvirtumo ir atsparumo. 

Neaišku, ar karalius Karolis III vis dar naudoja šią pravardę Meghan apibūdinti. Jos ir jos vyro santykiai su karališkąja šeima buvo įtempti, nes pora įvairiuose interviu, savo dokumentinių filmų serijoje ir Harry memuaruose pliekė artimuosius už tai, kaip su jais elgėsi. 

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau panašu, kad po šių metų pradžioje karaliui Karoliui III diagnozuoto vėžio Harry bando atkurti ryšį su tėvu. Sasekso kunigaikštis iš karto išskrido į Jungtinę Karalystę po to, kai naujieną išgirdo iš paties karaliaus.

REKLAMA

Princas Harry turi netikėtų planų

Pranešama, kad jauniausias Karolio III sūnus į kitą kelionę pas karalių nori pasiimti ir savo vaikus – ketverių metų Archie ir dvejų metų Lilbet. Šaltinių teigimu, pati Meghan baiminasi dėl galimybės vėl apsilankyti Jungtinėje Karalystėje.

Karalius Karolis III yra susitikęs ir su Archie, ir su Lilibet, tačiau nuo Saseksų šeimos persikėlimo į JAV jau praėjo nemažai laiko. Pranešama, kad karalius nė vieno iš vaikų nematė nuo karalienės Elžbietos II jubiliejaus 2022 m.

„Harry nori daugiau laiko praleisti Jungtinėje Karalystėje ir atsivežti vaikus, kad jie būtų su karaliumi Karoliu III ir jų pusbroliais“, – sakė šeimai artimas šaltinis. 

Pernelyg gražiai pavadino tą ryžai juodą ožką,kuri neturi nei elegancijos,nei proto,nei grožio,o tik buką prasčiokės užsispyrimą
ant savo giminės, davar tegul sėdi su jam labiau tinkančia juodaodžių gimine ir nelenda į akis.
Pikta ponia ,ar neperdaug sau
leidžiat,kišdamasi į karališkosios šeimos gyvenimą.Kažin iš kokio užpakalio išlindot,kad tiek daug sau leidžiat.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų