REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Karklės veidai

Pastaruoju metu be atokvėpio naujienas žeriantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia dar šūsnį scenos dievaičių, besiruošiančių kaip reikiant ošti pajūryje, jau rugpjūčio 11-13 dienomis. 

5

Pastaruoju metu be atokvėpio naujienas žeriantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia dar šūsnį scenos dievaičių, besiruošiančių kaip reikiant ošti pajūryje, jau rugpjūčio 11-13 dienomis. 

REKLAMA

Atlikėjų sąrašą papildė žmogus-orkestras, savo energija publiką užvedantis Vidas Bareikis, taip pat kauniečiai, reperiai Flying Saucer Gang, itin produktyvus jaunosios kartos atlikėjas Gamka ir jaunimo numylėtiniai „Katarsis“, rašoma pranešime spaudai. 

Bilietai į jo koncertus išparduodami akimirksniu 

Vidą Bareikį visi žino ne tik kaip energija trykštantį aktorių, bet ir kaip nuostabų bei nuoširdžias, kiekvieno išgyvenimus atliepiančias dainas kuriantį atlikėją. Tikriausiai net nereikia per daug pasakoti – vos išgirdus jo pavardę, galvoje suskamba „Ežero dugne“, „Kupranugaris“ ar „Pusvalanduko“ akordai. 

Šiais metais šis, nuolat savo pasirodymais, įspūdingais turais ir jaukiais kameriniais koncertais po šalį stebinantis atlikėjas švenčia savo muzikinį dešimtmetį. Kaip sako pats – per jį būta daug, o kiekvienas užlipimas į sceną yra unikalus ir nepakartojamas, su vis kitokia, tačiau nuolat neblėstančia energija. Toks jau yra Vidas Bareikis, o, kad per jo pasirodymą brauksite prakaito lašelius, mes jau žinome iš anksto.  

REKLAMA
REKLAMA

Neoficialūs Lietuvos trap‘o muzikos ambasadoriai ir „Uraganas“ 

Ne ką mažiau publiką audrins ir skandalingieji trap‘o atstovai Flying Saucer Gang, kurie muzikos padangėse pasirodė dar 2020-aisiais. Ši kompanija kaip visuomet turi ką parodyti, o klausytojų gretos tik didėja. 

REKLAMA

Atlikėjų vardas dar pernai šmėžavo per visus naujienų portalus, kai šie nufilmavo dainos „Kultūra“ video klipą Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Į skandalus dabar nesivelsime, tačiau neabejotinai, šis akibrokštas grupei buvo tik į naudą, o video klipas šiuo metu peržiūrėtas daugiau, nei 270 tūkstančių kartų. 

Skandalingoji grupė atvyks ir į Karklės muzikos festivalį, kuriame lauks ne ką mažiau siautulingas koncertas.  

REKLAMA
REKLAMA

Atskirą pasirodymą ir programą Karklės festivaliui ruošia ir FSG bei „Flash Voyage“ narys, jaunosios kartos kūrėjas Germanas Daškevičius, geriau žinomas kaip Gamka. Jis jau yra išleidęs keletą ypač sėkmingų singlų, o pats pirmasis – „Ne toks“, vis dar išlieka populiarumo viršūnėje ir „Spotify“ platformoje puikuojasi pirmoje vietoje.

Minorinė vasara ir nušvitimas 

 „Vasarą galvoj minoras“, „Spengia galvoje“, ne, tai ne depresijos požymiai, o geriausi grupės „Katarsis“ kūriniai. Dar 2008-aisiais į dienos šviesoje pasirodę talentingieji atlikėjai savo populiarumo nepraranda iki šiol.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vienu žodžiu jų stiliaus apibūdinti neįmanoma: pradėję nuo progressive roko, į viską maišė funk, jazz, rock elementus.  Kaip sako patys, tuo metu prikūrė tokių miksų, kurių net neįmanoma klausyti, o tie bandymai nebuvo publikuoti ir atlikti koncertuose. Vėliau, susikristalizavusioms mintims ir kūrybai atėjo laikas išvysti dienos šviesą –  taip į didžiąją sceną jie išėjo su funk, alternative, rock garsiniais takeliais. „Katarsio“ nariai leidžia sau eksperimentuoti, leistis į skambesio ir jausmo paieškas čia pat, scenoje.  

REKLAMA

Grupės pavadinimas – „Katarsis“ – lyg netiesioginis pažadas apie tai, kad grupės muzika neša muzikinę ekstazę ir aukščiausią pasimėgavimo būseną savo klausytojams.

„Katarsį“ visomis prasmėmis pažada ir Karklės festivalio organizatoriai. Nusimato labai karšta vasara, o geriausia atgaiva – muzikos festivalis ant jūros kranto, kuriame bus gausybė geriausių Lietuvos ir užsienio mega žvaigždžių. Sąrašas, kurį nori atskleisti organizatoriai, dar toli gražu nesibaigia. Sekite naujienas, grįšime jau visai netrukus!  

Karklės festivalis jau rugpjūčio 11-13 dienomis.   

 

 

 

 

NARKOMANŲ ŠUTVĖS susirinkimas, joks festivalis
Kas gali i sita ziureti,noris apsivemti bent man nuo ir jo meiles
NARKOMANŲ SAMBŪRIS, joks čia festivalis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų