Kardashianų klanas sprogdina internetą: pavirto neeilinėmis personomis

Kardashian klanas – viena didžiausių ir žinomiausių šeimų, kuria domisi visas pasaulis. Tiesa, galbūt todėl čia nemažai ir intrigų, kurios įtraukia ne tik Kardashian ir Jenner merginas, bet ir kitus žinomus žmones.

25

Kardashian bei Jenner klanas garsėja dėl daugybės priežasčių, o jų romanai su kitais garsiais vyrais – viena iš jų. Vis dėlto panašu, kad jei anksčiau visos seserys glaudėsi prie žavingų vyrų, dabar didžioji jų dalis renkasi vienišą gyvenimą.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashianų klanas sprogdina internetą: pavirto neeilinėmis personomis

Kourtney ir Khloe Kardashian jau kurį laiką vienišos, tačiau panašu, kad tai – tik pradžia.

Per Heloviną, seserys socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalintomis nuotraukomis - kaitino vyrų kraują. Įvaizdis itin seksualus ir ryškus!

Kaip ir kasmet seserys rinkosi po kelis įvaizdžius. Kylie Jenner įsikūnijo į mažąją undinėlę Ariele, o Helovino naktį ji tapo visų laikų gražiausia moterimi laikoma Marilyn Monroe. Nuo Kylie neatsiliko ir jos sesuo Kourtney Kardashian įsikūnijusi į Mirtišę Adams iš filmo „Adamsų šeimynėlė“ bei Dolly Parton.

Kim Kardashian pavirto į užsispyrusią blondinę iš filmo „Legally Blonde“, o vėliau sekėjus nustebino šventiniu įvaizdžiu: ji tapo Vilma iš animacinio filmo „Flinstounai“. Mažaisiais Flinstounais tapo ir visi keturi moters vaikai: Psalm West, Saint West, North West ir Chicago West.

Khloe Kardashian nenusileido seserims ir nusprendė tapti garsiąja Kruela De Vil iš filmo „101 Dalmatinas“.  Savo dukrą Khloe aprengė mažyčiu delmantinu.

 

 


Rašyti komentarą...
o
o kai
2019-11-02 15:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
jos šika ar labai smirdi?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų