Kardashian dukros poelgis tirpdo širdis: ji – angelas

Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian bei reperio Kanye Westo dukra Chicago savo poelgiu nustebino ne vieną internautą ir pavergė jų širdis.

7

Kim Kardashian pasidalijo širdį veriančiu vaizdo įrašu, kuriame įamžinta miela jų vaikų akimirka.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardashian dukros poelgis tirpdo širdis: ji – angelas

Moteris instagrame su savo sekėjais pasidalijo įrašu, kuriame dukra Chicago dainuoja savo broliukui ir bando jį nuraminti.

„Lietus, lietus praeina ir vėl ateina kitą dieną. Mažasis Psalmas nori žaisti, lietau, lietau, praeik“, – dainavo mergaitė.

Šis vaizdo įrašas pavergė internautų širdis. Jie teigė, kad mergaitė yra nuostabi ir puikiai dainuoja, o kiti ją lygino su mažu angelu.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai K.Kardashian davė išskirtinį interviu, kurio metu pareiškė, kad į jos aštuonių mėnesių naujagimį Psalmą Westą įsikūnijo jo mirusio tėvo Roberto Kardashiano dvasia.

Moteris atvirai prabilo apie netikėtą susitikimą, kuris įvyko jai atostogaujant Balyje.

Kim teigė, kad kuomet surogatinė motina nešiojo Psalmą Westą, Balyje ji sutiko mediumę, kuri pareiškė, kad į gimusį kūdikį reinkarnuosis moters tėvas Robertas Kardashianas.  Kim buvo keista tai girdėti, kadangi niekas be jos ir vyro nežinojo, kad jai gims sūnus.

„E! News“ moteris toliau sakė: „Mano sūnus Psalmas tikriausiai laimingiausias kūdikis. Jis visada šypsosi, visada laimingas.“

Kiek vėliau pasirodė ir pirmieji požymiai, kodėl galimai gali būti, kad į jos sūnų įsikūnijo miręs senelis. „Jis kairiarankis kaip ir mano tėtis. Nežinau, ar tikiu reinkarnacija, bet noriu tuo tikėti!“

 

 

 


Rašyti komentarą...
L
Lietuvė
2020-03-23 12:46:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinau ko jau čia ta mergaitė angelas, kad psdainavo broliukui?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų